GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-01-2022 13:55   Güncelleme : 09-01-2022 14:05

Gülnar Şehidini İkindi Namazına Müteakip Ebediyete Uğurluyor

Haber Merkezi-Milli Savunma Bakanlığı (MSB), yazılı bir açıklama yaparak, Şanlıurfa hududunda 3 askerimizin hain bir pusuda şehit olduğunu açıkladı. Şehit Er Ertuğrul Ulupınar'ın naaşı bugün ikindi namazına müteakip Gülnarda toprağa verilecek. Anamur Ekspres Gazetesi olarak Türk Milletinin başı sağ olsun diyor, şehidimizin kederli ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Gülnar Şehidini İkindi Namazına Müteakip Ebediyete Uğurluyor

Haber Merkezi-Milli Savunma Bakanlığı (MSB), yazılı bir açıklama yaparak, Şanlıurfa hududunda 3 askerimizin hain bir pusuda şehit olduğunu açıkladı. Şehit olan askerlerimizin; P. Tğm. Murat Alyakut, P. Söz. Er Ertuğrul Ulupınar ve P. Onb. Enes Koç olduğu öğrenildi. Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine sınır komşusu olan Suriye'nin Tel Abyad kentinde sınır duvarı yakınlarındaki menfeze yerleştirilen el yapımı patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında teröristlerce infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Er Ertuğrul Ulupınar'ın acı haberi, Mersin'deki ailesine ulaştı. 

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesi sınırında, Barış Pınarı Bölgesi Gültepe Hudut Karakolu´nda askeri aracın geçişi sırasında teröristlerce el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 3 asker şehit oldu. Patlamada şehit olan Er Ertuğrul Ulupınar'ın acı haberi Mersin'deki ailesine ulaştı. Şehidin evine Türk bayrakları asıldı. Sağlık ekiplerinin de hazır bulunduğu şehit evi yasa boğuldu. Şehit Er Ertuğrul Ulupınar'ın naaşı bugün ikindi namazına müteakip Gülnarda toprağa verilecek. Anamur Ekspres Gazetesi olarak Türk Milletinin başı sağ olsun diyor, şehidimizin kederli ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.