TANITIM
Giriş Tarihi : 27-11-2020 11:02

Göz Alıcı Beş Taş Pırlanta Modelleri

Beş taş pırlanta modelleri her kadının beğenerek kullanacağı zarif yüzük modelleri arasında yer alır.

Göz Alıcı Beş Taş Pırlanta Modelleri

Pırlantanın o büyülü güzelliği beş taş olarak karşımıza çıkar ve parıltısını beş taşla birlikte yansıtır. Parmağınızın ölçüsüne göre alabileceğiniz bu yüzük modellerinin üzerinde beş adet pırlanta taş bulunur.

Beş Taş Pırlanta Fiyatları

Beş taş pırlanta fiyatları taşların büyüklüğüne ve özelliğine göre farklılık gösterir. Bir kez alındıktan sonra ömür boyu severek kullanacağınız nitelikte aksesuarlardır. Pırlanta kullanarak zarafeti ve asilliği üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Beş taş pırlanta modellerinin özelliği sıralı olarak dizilmiş halde beş adet pırlanta taşının kullanılmasıdır. Pırlantanın ışıltısını taşıyabileceğiniz oldukça zarif modellerdir.

Beş Taş Pırlanta Modelleri

Beş taş pırlanta modellerinde farklılığı oluşturan taşların büyüklüğü ve nasıl dizayn edildiğidir. Pırlanta taşları arasında boşluk olabileceği gibi gömülü halde de olabilir. Zevkinize ve bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Aksesuarlarında değerli taşları kullanmayı sevenler için oldukça uygun modellerdir. Aradığınız beş taş pırlanta modelini https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-bestas-yuzukler adresindeki ürünler arasından bularak güvenle satın alabilirsiniz.