TANITIM
Giriş Tarihi : 09-05-2019 14:37   Güncelleme : 25-05-2019 12:06

Gök Kuşağı Tantuni ve Ev yemekleri (Servis:0537 246 15 46)

Anamurda kendisini tercih eden müşterilerine leziz bir damak tadı veren Gök Kuşağı Tantuni ve Ev yemekleri, köfte ekmek çeşitleri ile lezzet çeşidini arttırıyor.

Gök Kuşağı Tantuni ve Ev yemekleri (Servis:0537 246 15 46)

  Atatürk Bulvarı Saçkan Kavşağı 26 numarada hizmet veren Gök Kuşağı Tantuni ve Ev Yemekleri işletmecisi Ahmet Toprak, bunların yanında, etli kuru fasulye, sulu köfte, et biftek, fırında tavuk, çorba+mantı, etli nohut, patlıcan musakka, karnıyarık, sulu yemekler, taze fasulye çeşitlerimizle bizi tercih eden müşterilerimizin hizmetindeyiz.” Dedi.
Ayrıca 0324 814 63 73 numaralı telefonla Anamur’un her yerine servis hizmetleri sunduklarını kaydeden Ahmet Toprak, Cumartesi günleri ise ev usulü kelle paça servisi yaptıklarını söyledi. İşletme ekibi olarak hijyene büyük önem verdiklerinin altını çizen Gök Kuşağı Tantuni ve Ev Yemekleri, sahibi Ahmet Toprak; “Bizim için öncelikle müşterilerimizle olan samimi ve güler yüzlü dialoğumuzdur.  Kim olursa olsun, bizi tercih edenleri sadece bizden yemek yiyip parasını ödeyen bir müşteri değil, aynı zamanda aile dostu ve arkadaş olarak kabul ederiz. Yeri gelir onların dertleri bizim derdimiz, sevinci bizim sevincimiz olur. Anamur’un genel yapısına baktığımızda zaten herkes bir birini tanıyor. Dışarıdan gelenlerde bizim misafirimizdir. Bizim kültürümüzde misafire olan saygı ve hürmet esastır. Anamur Gök Kuşağı  Tantuni ve Ev Yemekleri olarak insanımıza bu anlayışla yaklaşıyoruz. Biz Hijyenimizle müessesemize, sunduğumuz lezzetle mesleğimize, insanımıza olan saygımız ve muhabbetimizle de kişiliğimize saygı duyan bir anlayışa sahibiz.” Dedi.  İki yıldır bu anlayışla Anamurda hizmet veren Gök Kuşağı Ev Yemekleri Sahibi Ahmet Toprak, başarılarının sırrını da bu anlayış ve samimiyet ile açıklıyor.