TANITIM
Giriş Tarihi : 02-07-2020 08:49

Giyimdeki adresiniz Koray giyim

Spor giyimde en şık sağlıklı malzemelerden üretilmiş ailenizin her bireyine uygun kıyafetler Koray Sporda.

Giyimdeki adresiniz Koray giyim

Dünyanın en büyük spor malzemelerinin üretilip satıldığı ve alanında bir dev olan Adidas 1924 yılında sektöre girmiştir. Alman menşei olan Adidas ‘ın üretim alanını spor eşyaları ve spor kıyafetleri oluşturur satılan ürünlerin ise en başını ayakkabı çekmekle beraber spor kıyafetleri ve aksesuarları oluşturur. 1924 yılından beri kalitesinden ödün vermeyen Adidas ambleminde hiç bir değişikliğe gitmemiştir. Adidas ‘ın yola çıkarken kullandığı sloganı “imkansız yoktur “ sözcüğüdür.

Türkiye Adidas a kapılarını 3 Kasım 1998 yılında açmış olup 1998 yılından itibaren Adidas’ın Türkiye de satışı yapılıyor. Adidas da erkek bayan ve çocuklar için üretilmiş birbirinden şık erkek  giyim  için tercih sebebidir. Erkek  spor  giyim özel, tişört, eşofman altı, antrenman şortu, antrenman tişörtü, sweatshirts, futbol ceketi ,koşu tişörtü, ceket, koşu şortu, koşu atleti ve eşofman takımları.

Adidas da bayanlara özel üretilen ürünler: koşu tişörtü, koşu şortu, koşu atleti, antrenman atleti ,eşofman altı, tişört, ceket, sweatshirts, tayt, eşofman takımı, yüzücü mayosu ve günlük elbise.Adidas biz büyükleri düşündüğü gibi gelecek neslimizi devam ettirecek, geleceğimizin mimarisi olacak çocuklarımıza da büyükler için üretilen kıyafetlerin çocuk modelleri de üretilip satışa sunulmuştur. Adidas ‘ın ürettiği tüm ürünlerde, dünyada pamuk yetiştiriciliğinin gelişmesini ön plana çıkarmak için Better Cotton İnitiative ile iş birliği sağlanmaktadır.