KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 20-04-2021 11:00   Güncelleme : 20-04-2021 11:05

GERÇEK OLAMAZ,MOSKOVA FESTİVALİ'NDE

Gerçek Olamaz filminin dünya prömiyeri 43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde yapılacak

GERÇEK OLAMAZ,MOSKOVA FESTİVALİ'NDE

Gerçek Olamaz filminin dünya prömiyeri 43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde yapılacak.Türk yapımı ‘Gerçek Olamaz’ sinema filminin dünya prömiyeri43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleşecek.

Başrollerini Gönül Nagiyeva ile Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı ‘Gerçek Olamaz’ adlı sinema filminin dünya prömiyeri 43. Moskova Uluslararası Film Festivali’nde yapılacak.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Korhan Uğur ve Gönül Nagiyeva’nın birlikte yaptığı film, 23 Nisan saat 15: 30'da Moskova’nın en büyük salonlarından biri OktyabrFestival Merkezi 5.Hall'da sinemaseverlerle buluşacak.

Gerçek Olamaz filmi daha önce AroundFilms Festival Paris festivalinde ‘En İyi Sinematografi kategorisinde, Los Angeles La FemmeFestivali’nin özel seçkisinde, Saint Petersburg White Nights Film Festival’inde ‘En İyi Senaryo’kategorisinde ve Festival InternazionaleDel CinemaDiSalernoözel seçkisinde finalist oldu. Aynı zamanda filmin tanıtımı için yazılan 'Leyla’sSong' şarkısı Palm Beach International Music Awards festivalinde En İyi JAZZ şarkısı kategorisinde finalist oldu.

Drama türünde çekilen filmde, Jazz müzisyeni Leyla ve fotoğrafçı Murat'ın aşk hikayesi anlatılıyor.