MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-09-2019 15:48   Güncelleme : 10-09-2019 16:10

Gelin ve Damat’tan Pasta Şov

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde İyi Parti Kurucu Başkanı Aysel-Erdal Bulut’un kızları Endüstri Mühendisi Beste Bulut ile İşadamı Havva-Mesut Aydın çiftinin oğulları işadamı Kemal Bulut muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Düğünün en renkli bölümü ise gelin ve damadın doğaçlama sergilediği pasta kesme anındaki muhteşem şovları oldu.

Gelin ve Damat’tan Pasta Şov

 

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde İyi Parti Kurucu Başkanı Aysel-Erdal Bulut’un kızları Endüstri Mühendisi Beste Bulut ile İşadamı Havva-Mesut Aydın çiftinin oğulları işadamı Kemal Bulut muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Belediye 82 Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen düğüne İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik’in yanında siyasi parti ilçe başkanları ve STK başkanları ve temsilcilerinin yanında yaklaşık 6 bin davetli katıldı. Düğünün en görkemli yanı pasta kesme ve bir birlerine olan ikramları sırasında gelinin kız arkadaşları ve  damadın erkek arkadaşları eşliğinde sergiledikleri   dans şov görülmeye değerdi. Gelin bu anı “İyiyiz, mutluyuz teşekkür ederiz.” Sözleri ile aktardı. Katılımcılara  teşekkür eden Damat Kemal Aydın ise; “ Çok teşekkür ederim, çok mutluyum. Düğünümde bu kadar dost ve ahbabı bir arada görmekten onur ve şeref duydum.” Dedi.
Katılımcılara Teşekkür
Kızın Babası İyi Parti İlçe Başkanı Erdal Bulut ve damadın babası İşadamı Mesut Aydın da bir teşekkür metni yayınladılar.  Metinde; “Evlatlarımızın düğününe bizzat gelerek bizleri onurlandıran Mersin Milletvekilimiz Sayın Behiç Çelik ve eşleri hanımefendiye, KKTC'nin efsane kaptanı Sn İbrahim Gedik'e, İYİ Parti İlçe Başkanı Sn Osman Kahvecioğlu'na AKP İlçe Başkanı Sn Feyzullah Yılmaz'a, CHP İlçe Başkanı Sn Turabi Yeşilçayır'a, MHP İlçe Başkanı Sn Adnan Gübbük'e, Saadet Partisi İlçe Başkanı Sn Menderes Bora'ya, BBP İlçe Başkanı Sn Hüseyin Demir'e, İYİ Parti'nin ilk Bld Bşk Sn Mehmet Türe'ye, Bozyazı İYİ PARTİ İlçe Başkanı Sn Süleyman Özaydın'a, İYİ Parti Genel Merkez delegesi Sn Mehmet Tabak'a toplantılar nedeniyle katılamayıp telefonla iyi dileklerini ileten Belediye Başkanımız Sayın Hidayet Kılıç'a, telgrafla bize katılan İYİ PARTİ İstanbul Milletvekilimiz Sn Hayrettin Nuhoğlu' na, Anamur Yerel Basınına, tüm MUHTAR' larımıza, Seçim Komisyonu Başkanımız Sn Selehattin Oral'a, Esnaf Kefalet Kıredi Koop Bşk Sn Ahmet Özdemir'e, Dikyader Bşk Sn Yalçın Kaya' ya, Kültür Derneği Bşk Sn Yaşar Alıcı'ya Stüdyo REKOR ailesine, Sn Hasan Doludeniz Hocama, Süper bir organizasyona imza atan Düş Bahçem ailesine, 82 Sosyal Tesis çalışanlarına, Yalçınkayalar Yemekçilik İbrahim Yalçınkaya'ya, ve  özellikle beni hiç yalnız bırakmayan kardeşim Zafer Arıkan ve ailesine, katılamayıp çiçek ve çelenk gönderen dostlarımıza, burada sayamadığım tüm dostlarımıza ve sevenlerimize düğünümüze gelen bütün misafirlerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz.” Denildi.