SİYASET
Giriş Tarihi : 08-05-2021 15:34

Gelecek Partisi Saygılı, Kadir Gecesi mesajı yayınladı.

Başkan Saygılı, “Ramazan ayının sonlarına yaklaştığımız ve Kadir Gecesi’ne ulaştığımız bugün de ne yazık ki İslam coğrafyalarından acı haberler almaya devam ediyor..

Gelecek Partisi Saygılı, Kadir Gecesi mesajı yayınladı.

Başkan Saygılı, “Ramazan ayının sonlarına yaklaştığımız ve Kadir Gecesi’ne ulaştığımız bugün de ne yazık ki İslam coğrafyalarından acı haberler almaya devam ediyor. Yine İsrail terörünün Mescid-i Aksa içerisinde Filistinlilerin üzerine karabulut gibi çöktüğü haberlerini üzülerek aldık. Ramazan ayında Müslümanlarının ibadet etmesine engel olan İsrail’i şiddetle kınıyorum” dedi.


Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı sözlerinin devamında, “Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi hem af hem de ilahi rahmete kavuşma anlamında bir vesile, birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi içinse kaçırılmayacak bir fırsattır. Bu mübarek gece vesilesiyle kırgınlıklarımızı bir kenara bırakmalı ve birbirimize sevgi, saygı, hoşgörü ile yaklaşmalıyız. Bu kardeşlik duygularıyla tüm hemşerilerimin, milletimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını niyaz ederim” ifadelerini kullandı.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı