GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2021 11:53   Güncelleme : 06-06-2021 11:53

Garip’in Sağlık Durumu İyi

Mithat Ünal-Anamur Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muarrem Garip, geçirdiği ikinci ameliyatı da iyi geçirdi. Geçtiğimiz Cuma günü Anamur Özel ANAMED Hastanesi’inde Operatör Doktor Genel Cerra Deniz yücel tarafından ameliyata alınan Muharrem Garip, başarılı ameliyatın ardından sağlık durumunun iyiye gitmesi nedeni ile normal servise alındı.

Garip’in Sağlık Durumu İyi

Mithat Ünal-Anamur Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muarrem Garip, geçirdiği ikinci ameliyatı da iyi geçirdi. Geçtiğimiz Cuma günü Anamur Özel ANAMED Hastanesi’inde Operatör Doktor Genel Cerra Deniz yücel tarafından ameliyata alınan Muharrem Garip, başarılı ameliyatın ardından sağlık durumunun iyiye gitmesi nedeni ile normal servise alındı. Duygularını gazetemize anlatan Garip; “Anamed  Hastanesinde Opr  Dr  Genel Cerrah Deniz  Yücel  tarafından  hastanede tedavi gördüm.  Bu süreçte sağlığım için yoğun bir mücadele gösteren ve şahsıma Ilgisini esirgemeyen başta Hastane Yönetim Kurulu Başkanı  Cengiz Kırmızıtaş  Başhekim  Hasan Çetinkaya muhasebe görevlilileri ve genel cerrahi bölüm hemşireleri ve Anestezi doktoruna   teşekkür ederim.” Dedi.
Gazeteci arkadaşımız Muharrem Garip, daha önce yapılan  karın duvarı fıtığının yeniden  nüksetmesi sonucu  ANAMED’te, yatırılmıştı. Garip’e Anamur Ekspres Gazetesi ailesi olarak biz de geçmiş olsun diyor, bir an önce sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini temenni ediyoruz.