SPOR
Giriş Tarihi : 23-06-2020 21:48

Galatasaray'da Sinirler Gerildi Ayrıntılar

Galatasaray geçtiğimiz maç Rize’de kaybetti sinirler gerildi ayrıntılar Trendbet sitesinde.

Galatasaray'da Sinirler Gerildi Ayrıntılar

Galatasaray geçtiğimiz maç Rize’de kaybetti sinirler gerildi ayrıntılar Trendbet sitesinde. Teknik direktör oyuncuları pes etmemeleri için uyarıyor ve son gücüyle çalışıyor. Fatih Terim açıklamalarda bulundu; Şampiyonluğa nasıl inanıyorsak, yine aynı inancı taşımalıyız ifadelerini kullandı. Önümüzde kazanabileceğimiz 7 maçımız var.

Henüz kaybedilen bir şey yok ifadelerini kullanarak Galatasaray ekibine Gaziantep maçı öncesi motivasyon desteği sağladı. Lige ara verilen 3 ayın ardından Galatasaray Rizespor karşısına çıktı ve 2 sakatlık verdi ve sergilenen kötü futbolla Galatasaray taraftarını sinir krizine soktu.

Rakipleri kazandı fakat Galatasaray takımı puan tablosunda geri kaldı. Futbolculara Fatih Terim uyarılarda bulunuyor ve takımı eski haline getirmek için uğraşıyor. Fatih Terim’in hedefi ise şu şekilde; Şampiyonluk inancını futbolcularına aşılamak. Ayrıntılı açıklamalar Trendbet giriş sayfasında.
Fatih Terim’in açıklamaları ise şu şekilde; Rize maçına çıktı ve istediğimiz gibi oynayamadık, istediğimiz performansı elde edemedik ve taraftarımızı hayal kırıklığına uğrattık. 3 ay önce şampiyonluk inancımız nasılsa, şimdi aynı inancı yeniden taşımalıyız. Önümüzde kazanabileceğimiz 7 maç var.

Henüz kaybettiğimiz bir şey yok! İfadelerini kullandı ve bu sözlerle Galatasaray futbolcularını tekrar şampiyonluğa inandırmak istedi. Gaziantep maçı öncesinde futbolcular moral ve motivasyon vermek için bu açıklamalarda bulundu. Galatasaray puan tablosunda çok kritik bir durumda eğer Gaziantep maçında istediği sonuç alınamazsa şampiyonluk yarışından kopabilir.