TANITIM
Giriş Tarihi : 23-06-2021 00:08   Güncelleme : 23-06-2021 00:08

Galatasaray ve Fatih Terim Gündeminde Son Dakika Gelişmesi

Geçtiğimiz sezonu ikinci sırada bitiren Galatasaray önümüzdeki sezona bomba gibi hazırlanıyor.

Galatasaray ve Fatih Terim Gündeminde Son Dakika Gelişmesi

Geçtiğimiz sezonu ikinci sırada bitiren Galatasaray önümüzdeki sezona bomba gibi hazırlanıyor. Yakın zamanda başkanlık seçimi de olan kulübü sıcak günler bekliyor. Fatih Terim'in sözleşmesinin bitmesi ile birlikte takıma Selçuk İnan'ın teknik direktör olarak getirileceği konuşulanlar arasında.
Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme turlarında mücadele edecek olan Galatasaray Fatih Terim belirsizliği devam ederken sezonu erken açmaya karar verdi. Bu süreçte ise takımın yönetimini Selçuk İnan'ın devralması bekleniyor. betwinner giriş   
Terim Everton'a Mı Gidiyor?

Galatasaray ile sözleşmesi bittikten sonra  Fatih Terim konusunda bir belirsizlik süreci başladı. Gündeme bomba gibi düşen bir iddaa ise akılları fazlasıyla karıştırdı. Everton teknik direktörü Carlo Ancelotti’nin Real Madrid'e gitmesi ile birlikte İngiliz Kulübü'nün teknik direktör adayları arasında Fatih Terim'in de olduğu söyleniyor. betwinner yeni adresi    
Gol CaracolTV Tarafından yapılan haberde Fatih Terim'in Everton için oldukça ciddi bir aday olduğu yazıldı. Önümüzdeki günlerde taraflar arasında bir görüşme yapılacağı ve  durumun sonuçlanacağı belirtildi. 
Kolombiya Basını Fatih Terim'in Everton'a Gittiğini Yazdı

Başarılı teknik adam Fatih Terim ile Everton arasındaki ilişki Kolombiya basınında da kendine yer buldu. Kolombiya basınında yer alan haberde, öncesinde Falcao’yu çalıştıran Fatih Terim'in şimdi de James Rodriguez ve Yerry Mina gibi yıldız isimleri çalıştıracağı  duyuruldu. 
Fatih Terim'in Galatasaray İle yeni sözleşme imzalayıp imzalamayacağı ya da Everton’a gidip gitmeyeceği yakın zamanda belli olacağa benziyor.