SPOR
Giriş Tarihi : 21-05-2022 12:04

Formula 1 (F1) İspanya Grand Prix'si ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda canlı yayın izle

Yarış severler için Barcelona gp yarışı ne zaman? İşte S sport plus yayını ve diğer tüm ayrıntılar.

Formula 1 (F1) İspanya Grand Prix'si ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda canlı yayın izle

Beklenen an geldi ve Formula 1 2022 sezonunda ikinci Avrupa yarışı İspanya’nın Barselona şehrinde bu hafta sonu yapılacak. Bu Avrupa yarışında birçok takım yeni güncellemelerini sunmaya hazırlanıyor. Özellikle Mercedes GP’nin beklenen yeniliklerinin performansa ne kadar katkı sağlayacağı merak ediliyor. Bundan bağımsız olarak, yine RedBull ve Ferrari çekişmesinin yaşanacağı heyecanlı bir hafta sonu bizi bekliyor. F1 İspanya GP 2022 saat kaçta ve internet, mobil cihazlar üzerinden nasıl izlenir sorularının cevapları haberimizde yer alıyor.

Cuma gününden başlayarak pazara kadar; antrenman turlarından yarışa büyük bir heyecan F1 tutkunlarını bekliyor. Bu heyecan dolu yarışı internet üzerinden takip etmenize olanak sağlayacak birçok farklı ortam var.

F1 İspanya GP, İspanya’ın Barselona şehrinde gerçekleştiriliyor. 1951’den bu yana düzenlenen bu yarış, sezonun Avrupa’da düzenlenecek ilk yarışı olma özelliğini de taşıyor.

Bu hafta sonu heyecan 20 Mayıs Cuma günü, Türkiye zamanına göre öğle ve öğleden sonraya denk gelen antrenman turlarıyla başlıyor. Yarış ise 22 Mayıs Pazar günü öğleden sonra düzenlenecek.


1. Antrenman Turları 
20 Mayıs Cuma,
TSİ 15.00

2. Antrenman Turları
20 Mayıs Cuma,
TSİ 18.00

3. Antrenman Turları
21 Mayıs Cumartesi,
TSİ 14.00

Sıralama Turları
21 Mayıs Cumartesi,
TSİ 17.00

F1 İspanya GP
22 Mayıs Pazar,
TSİ 16.00

Türkiye’de F1 yayın hakları S Sport’un elinde. Bu hafta sonu üçüncü antrenman turları, sıralama turları ve yarış S Sport 2 kanalı üzerinden yayınlanıyor. Aşağıda F1 İspanya GP canlı izle seçeneklerini sıralıyoruz.

1. S Sport Plus
S Sport‘un web ve mobil uygulamalar üzerinden sunduğu içerik servisi S Sport Plus üzerinden F1 İspanya GP 2022 antrenman turları, sıralama turları ve yarışını takip edebilirsiniz. Üstelik S Sport Plus geçen yıllardan farklı olarak cuma günkü birinci ve ikinci sıralama turlarını da canlı olarak yayınlıyor. İsteğe göre video mantığında çalışan bu uygulama, kaçırdığınız seansları daha sonra tekrar izleme imkanı da sunuyor. S Sport Plus’ın iOS veya Android uygulamasını ücretsiz olarak indirin, daha sonra da S Sport Plus abonelik seçeneklerinden bir tanesini seçin. S Sport Plus aylık abonelik 21,99 TL, yıllık abonelik ise 179,99 TL. Bu arada farklı alışveriş sitelerinde özel S Sport Plus kampanyaları var. Bu bağlantıdan hepsine göz atabilirsiniz.

2. TV+
Turkcell’in TV+ platformunda Herkes için TV+, Full TV+ Paketi, Evde TV+ Aile Paketi, Evde TV+ Ekstra Paketi paketlerinden bir tanesine sahip olan aboneler S Sport kanalına erişim imkanına sahipler. TV+’ın ücretsiz iOS veya Android uygulamasını mobil cihazınıza kurup daha sonra da telefon numaranız ve şifrenizle uygulamaya giriş yaparak F1 İspanya GP‘yi canlı izleyebilirsiniz.

S Sport 2 TV+ platformunda 78. kanaldan yayın yapıyor.

3. D-Smart GO
D-Smart’ın mobil içerik servisi olan D-Smart GO, abonelerin S Sport içeriklerine ulaşma imkanı sunuyor. Eğer D-Smart Mega paketi kullanan bir üyeyseniz, D-Smart GO’ya ücretsiz olarak cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerinden erişim sağlayabilirsiniz. D-Smart abonesi olmayanlar da aylık 29,9 TL karşılığında D-Smart GO Mega paketine abone olarak spor kanallarına erişim elde edebilirler. Aynı paketin yıllık ücreti ise 269,10 TL. D-Smart GO iOS ve Android uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

S Sport 2 D-Smart platformunda 79. kanaldan yayın yapıyor.

Hüseyin DemirHüseyin Demir

İçerik Girme