TANITIM
Giriş Tarihi : 17-05-2021 11:10   Güncelleme : 17-05-2021 11:10

Final Fourda Şampiyonluk Yolunda İlerliyoruz

Yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte Ergin Ataman bir açıklamada bulundu. Açıklamada Final-Four'da şampiyonluk yolunda ilerliyoruz.

Final Fourda Şampiyonluk Yolunda İlerliyoruz

Temel hedefimiz final forua şampiyonluk için gitmemizdir. 28 ile 30 Mayıs tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde ev sahipliği yapacağı Euroleague Final-Four'da mücadele edecek Anadolu Efes'te coach Ergin Ataman basın mensuplarına çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. lidyabet.website

Ergin Ataman'ın Açıklamaları

Real Madrid A serisini 3-2' lik bir skorla geride bırakarak tarihte tam 4. kez Final-Four'a kaldıklarını ifade eden Ergin Ataman, yarı finalde çıkacakları CSKA Moskova'yla alakalı yeni değerlendirmelerde bulundu. Tecrübeli ve deneyimli coach bununla birlikte kulübüyle iki senelik yeni kontrat imzaladığını ve bu süre zarfında takımı aynı seviyede tutmaya çalışacaklarını da ifade etti. Ataman şu açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki iki sene süre zarfında Anadolu Efes’i aynı seviyede tutmaya çalışacağız. Takımımız, son üç dönemdir Avrupa basketbolunun zirvesinde yer alıyor. Bu süreç boyunca en çok galip gelen takımlardan biriyiz. Sadece galip geldiğimiz maçlarla değil oynadığımız basketbolla da keyif veren bir takım haline geldik. Önümüzdeki sezonlarda da bu detayı devam ettirmeye var gücümüzle çalışacağız.

Yola Anadolu Efesle Devam Edeceğim

Ergin Ataman takımdan kovulmadığım sürece Anadolu Efes'te yoluma devam edeceğim şeklinde açıklamasını sürdürdü"Anadolu Efes’in organizasyonunu yaşadıktan sonra Avrupa’da başka bir takıma gitmeyi asla düşünmedim dedi.

https://www.lidyabet.website/lidyabet-giris-adresi/