Advert Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 11-05-2020 08:50

Fenerbahçe'de Koronavirüs Şüphelisinden Sevindirici Haber

Fenerbahçe kulübünden bir personelde koronovirüs şüphesi haberi geldi. Personelin teste tabi tutulmasının ardından testin negatif çıktığının müjdesini veren açıklama ile yüreklere su serpildi.

Fenerbahçe'de Koronavirüs Şüphelisinden Sevindirici Haber

Fenerbahçe Ekibi Tekrar Teste Tabi Tutulacak

Fenerbahçe Spor Kulübünde, 5 Mayıs salı günü yapılan koronavirüs testler sonucunda şüpheli olarak görülen bir personelin testinin negatif çıktığı yönetim tarafından açıklandı. Aynı zamanda yapılan açıklamada 11 Mayıs’ta tüm futbolcuların ve teknik ekibin tekrar teste tabi tutulacağı da söylendi. 1xbet Fenerbahçe Kulübü, futbol takımı teknik kadrosuna ve oyuncularına 11 Mayıs Pazartesi günü yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yapacağını bu konuda oldukça hassas olduklarını ekledi.

Antrenmanlar İptal Edildi

1xbet girişFenerbahçe Spor Kulübü tarafında yapılan açıklamada, 1xbet  tesislerinde görevli bir personelin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ve birinin de şüpheli durumda olması sonucunda futbol takımının bugün yapmayı planladıkları antrenmanın iptal edildiği vurgulayarak, " Yaptığımız ilk testte pozitif çıkan personelimizin ev izolasyonunda tedavisine devam ediyor.

 1xbet giriş Diğer yandan ilk testlerde şüpheli olarak görülen personellerimizin ise bugün yapılan test sonucunun negatif çıktıkları saptandı. Sevindirici olan bu gelişmeler neticesinde, takımımızın 11 Mayıs Pazartesi günü yapmayı planladığı antrenman iptal edilmiş; profesyonel futbol takımımız ve çalışan teknik ekibimizin tamamının ise pazartesi günü bir kez daha Kovid-19 PCR testine tabi tutulması kararlaştırılmış. Herkese teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz." 1xbet giriş sözlerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
pazar esnafı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Bozyazı Fotoğrafçılık
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
2019'da Neler Oldu?
2019'da Neler Oldu?
ARŞİV ARAMA