TANITIM
Giriş Tarihi : 19-12-2020 11:21

Fenerbahçe Puma İle Sponsorluk Sözleşmesi İmzaladı

Başkan Ali Koç'un da göreve geldiği ilk günden itibaren sürekli olarak sponsorluk anlaşmaları imzalayan Fenerbahçe yapmış olduğu karlı sponsorluk Tipobet365 anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi.

Fenerbahçe Puma İle Sponsorluk Sözleşmesi İmzaladı

Başkan Ali Koç'un da göreve geldiği ilk günden itibaren sürekli olarak sponsorluk anlaşmaları imzalayan Fenerbahçe yapmış olduğu karlı sponsorluk Tipobet365  anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. Özellikle de pek çok dünya devinin forma tasarımını yapan ve de dünya çapında yüksek oranlarda forma satışına olanak sağlayan Puma Fenerbahçe'nin 2021-2022 sezonu için üreteceği iç ve deplasman formalarını üretmek kararı aldı. Bu noktada yapılan anlaşmalar gereği belirli bir ücret ile kazançlı bir sponsorluk anlaşmasının imzalanacağını belirten Sultanbet    Fenerbahçeli yöneticiler bu malı yetkililere de sağlamış oldukları bu imkanlardan dolayı teşekkürlerini bildirdiler. Bahis Şirketleri  

Forma Tasarımları Puma’ya Emanet

Fenerbahçe'nin futbol şubesinin forma sponsorluğunu aktif olarak yerine getirmekte olan Adidas ile sözleşmenin sona ermesi Puma ile yapılan anlaşmanın temellerini hazırlayan en önemli faktörlerden bir tanesi olacak. Şampiyonluk yarışında önemli bir noktada yer alan ve de taraftarlarına daha kaliteli bir forma satışı sağlayarak formadan elde edilecek olan gelire daha da fazla arttırmak isteyen Fenerbahçe kulübü Türkiye'de fazla bir takım ile çalışmamasına rağmen dünyada Arsenal, Manchester City gibi takımların formalarını üreten Puma ile anlaşma kararı aldı. Bu anlaşmadan ilerleyen günlerde detaylarını paylaşılması ile birlikte daha bulması bekleniyor. Bu anlaşmanın ilerleyen günlerde diğer futbol kulüplerine de yayılması beklenirken bu alanda Fenerbahçe’nin önderlik ediyor olması da dikkat çekici bir noktada öne çıktı.