YEREL
Giriş Tarihi : 23-09-2019 11:39

Fabo Makina Kalitesi

Yaklaşık olarak 16 yıl önce kurulan Fabo Makina; üretimini yapmış olduğu tüm ürünlerde yüksek seviyede kaliteye önem veriyor.

Fabo Makina Kalitesi

Yaklaşık olarak 16 yıl önce kurulan Fabo Makina; üretimini yapmış olduğu tüm ürünlerde yüksek seviyede kaliteye önem veriyor. konusunda kendisine güvenen firmaya fabo.com.tr resmi web sitesi üzerinden online olarak erişim yapılıyor. makine üretimiyle işletmelerin dikkatini çeken Fabo Group kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını devam ettiriyor.

Bir Dünya Markası

Türkiye geneli ve dünya üzerinde örnek marka olarak gösterilen firma; sistemiyle ihracat alanında başarılı çözümler sunuyor. İzmir ili Torbalı ilçesinde kuruluşu gerçekleştirilen Fabo Makina; uzman personelleri aracılığıyla en nitelikli hizmeti veriyor. Makina kategorisinde popüler marka arayan tüm işletmeler kesinlikle firmayı tercih ediyor.

Tesis ve Diğer Hizmetler

Kırma ve eleme tesislerine sahip olan firma; internet sitesi üzerinden ürünleri ve ürünlerin özelliklerini resimleriyle birlikte paylaşıyor. Firma hakkında detay bilgilere site üzerinden anında ulaşılıyor. Beton santralleri ve ekipmanlarının yüksek mühendislik teknolojilerini kullanarak; iş makinesi sektöründeki liderliğini sürdürüyor. Vermiş oldukları sayısız hizmet nedeniyle örnek teşkil eden bir firma olarak emin adımlarla ilerliyor.

Türkiye genelinde yüzde yüz Türk sermayeli bir kuruluş olan Fabo Makina ailesi; tedarik hususunda en etken işlemi gerçekleştiriyor. Firma sadece makina üretimi yapmakla kalmıyor ve müşterilerine destek olmak amacıyla yedek parça malzeme satışını da yapıyor. Makina konusunda; bütçe dostu fiyatlı ve en kaliteli üretimi yapan Fabo firmasını, tüm işletme sahipleri güven içerisinde tercih ediyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
pazar esnafı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Bozyazı Fotoğrafçılık
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA