GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-08-2020 16:38

Evinde Ölü Bulundu

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde bir kişi evde ölü bulundu. Uzun süre haber alınamayan Mehmet A'nın cansız bedenini ailesinin kontrol için gönderdiği arkadaşı fark etti. Mehmet A.'nın ölüm sebebi otopsiden sonra belli olacak.

Evinde Ölü Bulundu

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde bir kişi evde ölü bulundu. Olay, Anamur Göktaş Mahallesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, uzakta bulunan yakınları, 33 yaşındaki Mehmet A.(33) dan uzun süre haber alamayınca, bir arkadaşından Tandoğan Apartmanının 4. Katındaki evi kontrol etmesini istediler. Eve giren arkadaşı, Mehmet A.yı evde ölü olarak buldu.
Olayın haber verilmesi üzerine binaya gelen polis ve sağlık ekipleri, Mehmet A.’nın cenazesini alarak Anamur Devlet Hastanesine götürdü. Burada Savcılık tarafından  ilk incelemesi yapılan A.nın cenazesi otopsi için Mersin Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Eşinden boşandığı öğrenilen A.’nın ölüm sebebinin otopsiden sonra belli olacağı kaydediliyor. A.’nın ilk etapta intihar etmiş olabileceği üzerinde duruluyor.