EKONOMİ
Giriş Tarihi : 26-01-2021 17:34   Güncelleme : 26-01-2021 17:34

Esnaf Temsilcilerinden Seçer’e Teşekkür Ziyareti

Haber Merkezi-Mersin ESOB ve ulaşım sektöründe hizmet veren esnaf Oda Başkanları, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi tarafından şoför esnafına verilen destekler için teşekkürlerini iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Seçer, “Kendimizin inisiyatifinde olan her konuda biz esnaftan yana bu inisiyatifi kullanıyoruz. Mümkün oldukça esnafa olabilecek en fazla yardımı yapmak istiyoruz” dedi

Esnaf Temsilcilerinden Seçer’e Teşekkür Ziyareti

Haber Merkezi-Mersin ESOB ve ulaşım sektöründe hizmet veren esnaf Oda Başkanları, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi tarafından şoför esnafına verilen destekler için teşekkürlerini iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Seçer, “Kendimizin inisiyatifinde olan her konuda biz esnaftan yana bu inisiyatifi kullanıyoruz. Mümkün oldukça esnafa olabilecek en fazla yardımı yapmak istiyoruz” dedi.  Seçer, pandemi sürecinde Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile sık sık görüştüklerini ve esnafa yapılabilecek katkıları konuştuklarını belirterek, “Biz bugünler için varız. Devlet bugünler için var. Devleti oluşturan bu sistemin içerisindeki kurumlar bugünler için var. İnşallah en kısa sürede bu sıkıntılı günleri de hep beraber aşacağız. Birliğin, beraberliğin, yardımlaşmanın elinden hiçbir şey kurtulmaz. Biz bu mücadeleyi kazanacağız” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, zor günler geçiren esnafa yaptığı hizmetlerle esnafa adeta can suyu oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “Biz bugünler için varız, bütün esnaflarımızın yanındayız” dedi. Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Talat Dinçer, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Abdulaziz Biricik,Mersin Servisçiler Odası Başkanı Zafer Çekmez, Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen,Erdemli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Orhan Güler, Silifke Minibüsçüler Odası Başkanı Yılmaz Kaya,Bozyazı Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ali Keskinaslan, Aydıncık Şoförler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu, Anamur Şoförler Odası Başkanı Mehmet Arıkan, Başkan Seçer’i Büyükşehir Belediyesi’nde ziyaret ederek, pandemi sürecindeki katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.