KADIN
Giriş Tarihi : 29-05-2019 11:04   Güncelleme : 29-05-2019 11:42

Erzan Terzi Klasik ve Modada Dikkat Çekiyor

Mithat Ünal-Anamur’un tecrübeli bayan terzisi Erzan Terzi sahibi Ayten Erzan, evde başladığı dikim ve tasarımı girişimciliği ile birleştirerek 10 yıldır Anamur’a hizmet veriyor.

Erzan Terzi Klasik ve Modada Dikkat Çekiyor

Mithat Ünal-Anamur’un tecrübeli bayan terzisi Erzan Terzi sahibi Ayten Erzan, evde başladığı dikim ve tasarımı girişimciliği ile birleştirerek 10 yıldır Anamur’a hizmet veriyor. Atatürk Bulvarı Saçkan Kavşağı O. Sinanoğlu İşhanı ikinci katında faaliyet gösteren Erzan Terzi’nin tecrübeli işletmecisi Ayten Erzan, bayan özel dikimlerinin yanında, bay-bayan tamirat, perde, nevresim, balkon perdesi, çarşaf takımı, bebek takımları ile terzilikte Anamur’un dikkatini çekmeyi başardı.
Klasik ve yeniliği takip ederek modada toplumun her kesimine hitap eden Ayten Erzan, ayrıca isteğe bağlı olarak özel tasarım da yaptıklarını söyledi.
Erzan Terzi sahibi Ayten Erzan, diktiği nikah elbiseleri ile de gençlerin beğenisini kazandı. Kendilerine 0534 318 56 39 numaralı telefonla ulaşılabildiğini kaydeden Erzan, tercih eden müşterileri başta olmak üzere herkese teşekkür ediyor.