GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-06-2021 08:46   Güncelleme : 07-06-2021 09:23

ERDOĞAN, MAHMUR SORUMLUSU SELMAN BOZKIR'IN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİĞİNİ DUYURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimize güzel bir haber vermek istiyorum" diyerek, PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu Selman Bozkır'ın etkisiz hale getirildiğini bildirdi. .

ERDOĞAN, MAHMUR SORUMLUSU SELMAN BOZKIR'IN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİĞİNİ DUYURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimize güzel bir haber vermek istiyorum" diyerek, PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu Selman Bozkır'ın etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Hain ve bölücü örgütün Mahmur'u terörün 'kuluçka merkezi' olarak kullanmasına müsaade etmeyeceğiz" dedi. Erdoğan’ın açıklaması şöyle:

“MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI’MIZIN KAHRAMANLARI TARAFINDAN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ”

"Buradan Milletimize güzel bir haber vermek istiyorum. Terör örgütü PKK’nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu 'Doktor Hüseyin' kod adlı Selman Bozkır, dün Milli İstihbarat Teşkilatı’mızın kahramanları tarafından etkisiz hale getirildi. Bu başarılı operasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma Milletim adına teşekkür ediyorum. Hain ve bölücü örgütün Mahmur’u terörün 'kuluçka merkezi' olarak kullanmasına müsaade etmeyecek, terörü kaynağında kurutmaya devam edeceğiz.”

(Fotoğraf: ARŞİV)