KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 03-02-2023 14:41   Güncelleme : 05-02-2023 12:22

Ercüment Çamlı İle Sahnenin Tozu Kanal Anamur da Atıyor

Mithat ÜNAL-Anamur Halk Eğitim Müdürlüğünün Hayat Boyu Eğitim  programı kapsamında, Anamur Tiyatro Ekibi, Anamurda sanatsal ve kültürel eğitimlerine de yoğun bir biçimde devam ediyor. Tiyatro Eğitmeni, Ercüment Çamlı'nın sürdürdüğü eğitim çalışmaları bundan böyle Kanal Anamur Web Televizyonunda Sahne Tozu Programı ile devam edecek.  

Ercüment Çamlı İle Sahnenin Tozu Kanal Anamur da Atıyor

Mithat ÜNAL-Anamur Halk Eğitim Müdürlüğünün Hayat Boyu Eğitim  programı kapsamında, Anamur Tiyatro Ekibi, Anamurda sanatsal ve kültürel eğitimlerine de yoğun bir biçimde devam ediyor. Tiyatro Eğitmeni, Ercüment Çamlı'nın sürdürdüğü eğitim çalışmaları bundan böyle Kanal Anamur Web Televizyonunda Sahne Tozu Programı ile devam edecek.  Yayın hayatında yaklaşık 3 ay önce başlayan ve TV program içerikli yayınları ile dikkatleri üzerine çeken Kanal Anamur Web TV şimdi de Sahne Tozu adlı yeni bir kültür sanat programı başlatıyor. TRT de de uzun yıllar görev yapan  Tiyatro Eğitmeni ve Televizyon programı yapımcısı  ve yönetmeni Ercüment Çamlı’nın hazırladığı Sahne Tozu Programı, bugünden itibaren Kanal Anamur Web TV’de ekranlarınızda sizlerle buluşuyor.
Anamur’da  6 yıldır faaliyet gösteren Anamur Tiyatro grubu oyuncularının sergilediği oyunlar ve sahne arkası çalışmaların yer alacağı programda zaman zaman söyleşilere de yer vereceğimiz Sahne Tozu programında, ulusal sanatçılarımız da yer alacak. Uzun soluklu bir program olmasını temenni ettiğimiz Sahne Tozu Programı şimdiden Anamur’a ve sanatseverler başta olmak üzere bu tün uğraşlara gönül veren herkese hayırlı olmasını diliyoruz. İyi Seyirler….

">KANAL ANAMUR YOUTUBE SAYFAMIZA ABONE OLMANIZI RİCA EDİYORUZ

 

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi