TANITIM
Giriş Tarihi : 26-03-2021 16:24   Güncelleme : 26-03-2021 16:24

Endorfia’nın Doğum Günü Hediyeleriyle Farkınızı Ortaya Koyun!

Doğum günü yaklaşan arkadaşlarınız, sevdikleriniz veya yakınlarınız mı var?

Endorfia’nın Doğum Günü Hediyeleriyle Farkınızı Ortaya Koyun!

Doğum günü yaklaşan arkadaşlarınız, sevdikleriniz veya yakınlarınız mı var? Şahane… Çünkü Endorfia tam da bunun için ve diğer tüm özel günler için birbirinden özel ve özgün tasarımlı ürünleri mağazasında bulunduruyor. Her geçen gün yeni eklenen hediyeleriyle kategorilerini çok daha renkli hale getirerek doğum günleri başta olmak üzere birçok özel güne vurgu yapacak ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor. Sevdiklerinizin içine sinebilecek ve onları mutlu edebilecek hediyeleri bu mağazada bulabileceğiniz gibi Doğum Günü Çikolatası gibi tadına doyum olmaz diğer tüm tatlı ikramlıkları da bulabilirsiniz.

Doğum gününde ışıl ışıl bir ortam ve görüntüsüyle gözleri kamaştıracak bir yemek masasının hazır olması doğrum günü olan kişiye de çok heyecanlandıracak. Sevdikleriniz için özel olarak hazırlayacağınız yemek masasında ne olsa müthiş olur? Elbette ki Hediyelik Mum olsa güzel olur. Endorfia’da aynı sizler gibi düşündü ve bu yüzden de yeni ürünleri arasında kişiye özel hediyelik mumlara da yer verdi. Böylece sevdiklerinizin kalbini kolaylıkla fethedebilir ve etrafına aydınlıklar saçacak mumları masanıza ekleyebilirsiniz.

Doğum Gününde Sevdiklerime Ne Tür Hediyeler Alabilirim?

Endorfia mağazasında her gün için özel olarak tasarlanmış ve her anı renklendirecek birden çok özel tat bulunuyor. İster karşı koyulmaz çikolata, lokum, draje, makaron, dünya kahvelerini alın ister özel tasarımlı kişiye özel hediyeleri alın hangi hediyeden yana durursanız durun aldığınız hediyelerle sevdiklerinize sıcacık sevginizin mesajını vermiş olacaksınız.

Doğum Günü Hediyeleri kategorisi olarak hazırlanan mağazada çeşitli pek çok hediyeyi bu bölümden alabilirsiniz. Birkaç hediyenin ve özel tatlı ikramlıkların bir araya getirildiği bu seti doğum günü olan sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Setler içerisinde bulunan leziz dünya kahveleri, yumuşacık lokum çeşitleri, tazecik çikolatalar, rengârenk makaronlar ve tadıyla mest eden drajeleri kendi damak zevkinize veya sevdiklerinizin ağız tadına layık olacak şekilde seçebilirsiniz.

Sevdiklerinize Doğum Gününde Alabileceğiniz Kişiye Özel Hediyeler

Sevdikleriniz için hem sıra dışı hem de eğlenceli hediyeler mi arıyorsunuz? Bu konuda sizin için farklı pek çok önerisi olan Endorfia’yı ziyaret edebilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan birden çok üründe kişiye özel isim yazdırma şansını da bulabiliyorsunuz. Ayrıca bu özel tasarımların her birini setli hediye kutuları içerisinde de seçebilirsiniz. Gözleri kamaştıran, gönüllere iyi gelen ve sevdiklerinizin tebessüm edeceği bu özel hediyeler için hazırlanmış ayrıcalıklı kategoriyi de inceleyebilirsiniz.

Kişiye özel hediye kategorisinde her özel an için hediye seçeneği mevcut. İstediğiniz özel gün için istediğiniz hediye çeşitlerini alabilirsiniz. Mesela kahveyi çok seven ve adeta tutkunu olan kişilere enfes dünya kahvelerini hediye olarak alabilir ve bu lezzetin yanına yakışacak Doğum Günü Çikolatalarını da alabilirsiniz. Hatta bu iki lezzetin yan yana olduğu hediye kutularını veya setlerini tercih edebilir, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediyeler Neden Ayrıcalıklıdır?

Kişiye özel hediye adından da anlaşılacağı gibi hediyeyi uzatacağınız kişiyi temsil etmekte ve onun sizin için ne kadar önemli olduğunu simgelemektedir. Sevdiklerinize özel olarak alacağınız küçücük bir hediye bile kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayacak ve belki de unutamayacağı anlar yaşatacaktır.

Hediye seçerken küçük, büyük, ucuz veya pahalı demeden sadece kişiye özel olup olmamasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Zira hediyelerinizi kişiye özel hediye kategorilerinden seçmeniz bile onların sizin için ne kadar özel olduklarını ortaya koyuyor.

Kişiye özel olacak hediyeler için hediye setleri ve hediye kutuları mağazada mevcut olarak bulunuyor. Olur ya sevdiğiniz kişiye hediye alırken küçük değil de büyük olmasını istersiniz, işte bu anlamda size kolaylık sağlayacak özellikte bir hediye setinden bahsediyoruz. İdeal olabilecek bu hediye kutularından da bazı setler şu şekilde:

  • Kişiye Özel Termos Bardak Siyah- Dragee
  • Kişiye Özel Hediyelik Mum (Metal Kutuda)
  • Filtreli French Kişiye Özel Termos Gümüş- Single Slim
  • Kişiye Özel Çelik Matara Gümüş- Single Slim Fıstıklı Kalp
  • Hediye Kutusu Premium Kahve- Bluetooth Hoparlör Kahve

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Sevgilinize sade ancak şık hediyeler almak için Endorfia sizlere hediye önerisinde bulunuyor. Bu özel parçalar ile sevgilinizi kendinize bir kez daha âşık edebilirsiniz. Mesela sevgilinize bir kahve seti hediye alabilir ve kırk yıl hatır kilitleyerek bir ömür beraber olmak istediğinizin mesajını bu şekilde verebilirsiniz. Tabi ki kahvelerin yanında yer alan leziz çikolataları da unutmadık. Kahveli Çikolatalı Setler bölümünde yer alan kahve türlerine ve çikolata lezzetlerine bakabilirsiniz.

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

En yakın arkadaşınız için eğlenceli ve anlamlı hediyeler arıyorsanız mağazanın her bir köşesini keyifle dolaşabilirsiniz. Arkadaşlığınızı ve aranızdaki sevgi bağını güçlendirecek hediyeler tam olarak doğum günü hediyeleri kategorisinde yer alıyor. Bu kategoride bulunan her bir hediye özel ve bir o kadar da kaliteli. Müzik dinlemek arkadaşınıza nasıl iyi geliyorsa ona uzatacağınız kişiye özel hoparlör de onu fazlasıyla mutlu edecek.

Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Kız arkadaşınıza doğum gününde armağan edeceğiniz hediyenin uzun ömürlü olmasını ister misiniz? Endorfia’da yer alan ürünler özel tasarımlarıyla adeta göz kamaştırıyor. Ayrıca kişiye özel olarak isim yazdırılabilen hediyelerin üretimini gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu doğum gününde kız arkadaşınıza farklı bir hediye armağan etmenizi istedik ve birçok hediyeyi birleştirerek hediye kutusu haline getirilen Endorfia hediye setlerini önerdik. Bu hediye kutularından bazıları neler?

  • Hediye Kutusu Premium Kahve- Bluetooth Hoparlör Beyaz
  • Kişiye Özel Termos Bardak- Dragee
  • Kişiye Özel Doğum Günü Çikolata
  • Double Midi Kırmızı Kalpli ayıcık & Madlen Çikolata vb.