TANITIM
Giriş Tarihi : 28-09-2021 16:06   Güncelleme : 28-09-2021 16:06

En Sevilen Pırlanta Modelleri

Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen pırlanta modelleri, hem görüntüsü hem de şık tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor.

En Sevilen Pırlanta Modelleri

Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen pırlanta modelleri, hem görüntüsü hem de şık tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Birbirinden farklı modeller ve özel tasarımlar ile müşterilere sunulan bu takılar;  evlilik teklifi, yıldönümleri ve diğer özel günlerde hediye olarak tercih ediliyor.

Kadınların en beğendiği modeller arasında yer alıyor. Yeşil altın, 22 ayar altın ve beyaz altın ile birlikte tercih edilen pırlanta modelleri kesim tarzları ile birbirinden ayrılıyor.  Baget, yuvarlak ve kare modeller en sevilenler arasında yer alıyor. Yine küpe, kolye ve bileklik modelleri de herkese hitap edecek şekilde tasarlanıyor.

Pırlanta Fiyatları Nelerdir?

Pırlanta fiyatları değişiklik gösterir. Birçok faktör fiyatlar üzerinde etkilidir. Pırlanta türü, ne kadar berrak olduğu, ağırlığı ve kaç karat olduğu fiyatları belirler. Özel tasarım olup olmaması ve modelleri de belirleyici faktörler arasında yer alır.  Ürünler kalite olarak değişliklik gösterir. https://www.assospirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzukler adresinden, fiyatları inceleyebilir, tüm modelleri yakından görebilirsiniz. İsterseniz, güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Herkesin bütçesine hitap edecek şekilde, fiyatlar sunulmuştur.