TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 18-03-2020 14:57

En Güncel Oyun Haberleri

Oyun oynamayı seviyoruz ve oyun haberlerini anında takip ediyoruz. Şirketler sürekli yeni geliştirdikleri üretimlerini çeşitli platformlarda satmaktadır.

En Güncel Oyun Haberleri

. Bazı oyunlar çok popüler, bazıları kendilerine bağlı ve bazıları kısa bir süre için pazarlama yaparak para kazanmayı amaçlıyor.

Ancak en güncel oyun haberleri bize yeni gelişmeler hakkında önemli bilgiler veriyor. En güncel oyun haberleri için haber oyun siteleri bulunmaktadır. Teknolojinin ve dijital çağın gelişmesiyle internet ortamında hemen hemen her habere anında ulaşabilme şansımız var.

En güncel oyun haberlerinden geri kalmamak için en iyi haber oyun olan sitemizi takip edebilirsiniz.

Örneğin Xbox Series X'in Cross-Buy sistemi, CD Project RED, Cyberpunk 2077'nin Xbox Series X sürümünün orijinal Xbox One ve Xbox One X cihaz sahiplerine ücretsiz olacağını belirtti. Haber çıktıktan sonra Cyberpunk, 2077 resmi Twitter hesabı tarafından yapılan bir tweet paylaşımı ile oyunun Xbox One ve Xbox One X cihaz sahipleri için ücretsiz olacağını duyurdu. CD Project RED ise şu şekilde açıklama yaptı: ‘Oyuncular asla aynı oyunu iki kez satın almamalı veya yükseltmeler için ödeme yapmamalıdır. Xbox One sahipleri, Cyberpunk 2077 için mevcut olduğunda Xbox Series X yükseltmesini ücretsiz olarak alacaktır.’

            En güncel oyun haberlerinden bir diğeri ise Sony’nin VR oyun alanına daha da girmek istemesi. Yeni bir patentin ortaya çıkmasıyla Sony, VR için çalışmalarını hızlandırıyor. PlayStation için düşünülen VR denetleyicisi, gelişmiş özellikleri ile oyuncularla karşılaşabilir.

Ne yazık ki, VR kulaklık ve denetleyici her oyuncunun ulaşabileceği bir oyun teknolojisi değildir. Hem seçenekler hem de yüksek fiyatlar bu alanı niş bir kitleye hitap ediyordu. Öte yandan Sony, özellikle konsol oyunlarında adını altın harflerle yazan bir şirket olarak VR çalışmalarını takip eden markalardan biri.

Günümüzün çağının bu denli dijitalleşmesi ve bu dijitalleşmenin de internet ortamını bu kadar etkilemesi rekabet ortamını iyice kızıştırırken, oyun sektörünü de son derecede geliştirmiştir. Markaların bir rekabet içinde olması ve her gün yeni bir projeyle karşımıza çıkmasına yetişemiyoruz. Siz de en güncel oyunlar haberlerinden anında haberdar olmak için takipte kalın!

 

Detaylı bilgi için; https://www.hubogi.com/category/turkiyeden-haberler/