GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2021 16:25   Güncelleme : 29-05-2021 16:32

EMNİYET KEMERİ TAKMADI HAYATINI KAYBETTİ

Aksaray-Nevşehir karayolunda aynı yönde ilerleyen iki otomobil çarpıştı. Arkadan gelen otomobilin çarptığı araç takla atarak köprüde asılı kaldı. Emniyet kemeri takmadığı belirlenen sürücüsü metrelerce aşağıya düştü. Ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. .

EMNİYET KEMERİ TAKMADI HAYATINI KAYBETTİ

ARMAĞAN ŞEN

Aksaray-Nevşehir karayolunda aynı yönde ilerleyen iki otomobil çarpıştı. Arkadan gelen otomobilin çarptığı araç takla atarak köprüde asılı kaldı. Emniyet kemeri takmadığı belirlenen sürücüsü metrelerce aşağıya düştü. Ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kaza, Hasas Caddesi köprüsünde saat 00:30 sularında meydana geldi. Nevşehir'den Aksaray yönüne giden Alper M. (44) yönetimindeki 68 AG 403 plakalı otomobil, aynı yöne seyreden Yusuf Gül (21) idaresindeki 68 ABV 227 plakalı otomobile arkadan çarptı.

Çarpmanın şiddeti ile kontrolden çıkan Yusuf Gül yönetimindeki otomobil, takla atarak savruldu ve altgeçit köprüsünde askıda kaldı. Bu sırada emniyet kemeri takmamış olan Yusuf Gül, otomobilden metrelerce aşağıya düştü. Ağır yaralı olarak kaldırıldığı Aksaray Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Diğer otomobilin sürücüsü Alper M. ve yanında yolcu olarak bulunan Murat İ. ise kazayı hafif yaralı olarak atlattı.