GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-04-2021 10:21   Güncelleme : 12-04-2021 10:41

EKREM İMAMOĞLU'NUN KAYINVALİDESİ TOPRAĞA VERİLDİ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun vefat eden kayınvalidesi Hava Kaya, Trabzon Çarşıbaşı İlçesi Kovanlı köyünde bugün toprağa verildi. Cenazeye Ekrem ve Dilek İmamoğlu, yakınları ile pek çok milletvekili, belediye başkanı ve partili de katıldı. .

EKREM İMAMOĞLU'NUN KAYINVALİDESİ TOPRAĞA VERİLDİ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun vefat eden kayınvalidesi Hava Kaya, Trabzon Çarşıbaşı İlçesi Kovanlı köyünde bugün toprağa verildi. Cenazeye Ekrem ve Dilek İmamoğlu, yakınları ile pek çok milletvekili, belediye başkanı ve partili de katıldı.

İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede 9 Nisan'da hayatını kaybeden 77 yaşındaki Hava Kaya için Çarşıbaşı ilçesi Kovanlı Köyü Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Hava Kaya'nın cenazesi, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrasında aile mezarlığına defnedildi.

Kaya’nın cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra AKP Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP milletvekilleri Ahmet Kaya, Gökan Zeybek, Turan Aydoğan, Özgür Karabat, CHP Parti Meclisi Üyesi Sevgi Kılıç, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık, CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, AKP Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, bazı ilçe belediye başkanları ve partililer de katıldı.

Ekrem İmamoğlu taziyeleri kabul ederek, cenazeye katılanlara kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.