GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-10-2021 18:58   Güncelleme : 14-10-2021 18:58

EIF FUARI’NDA ARENA ENERJİ’YE YOĞUN İLGİ

HABER MERKEZİ-EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nın ikinci gününde Arena Enerji standına olan yoğun ilgi devam ediyor. 

EIF FUARI’NDA  ARENA  ENERJİ’YE YOĞUN İLGİ

HABER MERKEZİ-EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nın ikinci gününde Arena Enerji standına olan yoğun ilgi devam ediyor. 
Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı Arena’nın enerji sektörüne yaptığı yatırımın bir sonucu olarak kurduğu Arena Enerji, 13-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nın ikinci gününde yoğun ilgiyle karşılaşmaya devam ediyor. Arena Enerji, fuar alanında yer alan standında katılımcılarla solar enerjiye dair çözümlerini paylaşıyor.

 

Antalya’da gerçekleşmekte olan EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nda solar enerji sektörüne ilgi duyan katılımcıları ağırlayan Arena Enerji, öncü firmalar olan Huawei, Setsolar ve Nexans’ı bir araya getirerek güneş enerjisi santrali kurmayı hedefleyen projeler için tek noktadan uçtan uca hizmet veriyor.

 

Arena Genel Müdürü Serkan Çelik, fuarın üçüncü gününde enerji sektörü ile ilgili konuşma yapmaya hazırlanıyor.

 

Fuarda Arena Enerji’ye olan yoğun ilgiden dolayı memnuniyetini dile getiren Serkan Çelik, EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nın üçüncü günü “Enerji Performans Sözleşmeleri Çatı Üstü Geslerde ve Verimlilikte Yeni iş Modelleri, PPA Modeli” oturumunda özel olarak Çatı Üstü GES ve genel olarak EPS projelerinin finansman modelleri üzerine konuşma yapmaya hazırlanıyor.

 

Arena Enerji, fuardaki ikinci gününde B2-177-b alanındaki standında katılımcıları ağırlamaya devam ediyor.