MAGAZİN
Giriş Tarihi : 09-08-2020 18:37   Güncelleme : 09-08-2020 19:11

Duygu & Hamdi'ye Ömür Boyu Mutluluklar

Bal ve Kılınç ailelerinin evlatları, yaşamlarını birleştirmenin mutluluğunu yaşadılar. Seval ve Fahri Bal(Merhum)  çiftinin kızı Duygu ile Refika &Kazım Kılınç çiftinin oğlu Hamdi’nin düğünü belediye 82 Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

Duygu & Hamdi'ye Ömür Boyu Mutluluklar

Bal ve Kılınç ailelerinin evlatları, yaşamlarını birleştirmenin mutluluğunu yaşadılar. Seval ve Fahri Bal(Merhum)  çiftinin kızı Duygu ile Refika &Kazım Kılınç çiftinin oğlu Hamdi’nin düğünü belediye 82 Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.
Düğün  alanına    alkışlar arasında  beyaz  balonlarla  süslenen   dekoratif kapılardan  geçerek  giren Duygu& Hamdi  çifti  dilek tutarak balonları   gökyüzüne  bıraktılar.
Düğün’e gelen misafirleri kapıda karşılayan Bal ve Kılınç aileleri, gece boyunca da yakından ilgilendiler. İlk  göz ağrısı  oğlu  Hamdi’yi   evlendirmenin  mutluluğunu  yaşayan, Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ve Emekli Okul Müdürü Kazım Kılınç, duygusal bir konuşma yaptı. Kılınç; oğlu Hamdi’nin  doğumunda yaşadığı mutluluğu düğününde de  yaşadığını belirterek;” 26 yıl  önce  Hamdi’yi  kucağıma  aldığım anı dün gibi  hatırladım.Zaman hızlı akıyor. Bugün siz  sevgili  dostlarımız ve akrabalarımızla  birlikte  düğününü  yapıyoruz. Çocuğun eğitimi ailede başlar okulda şekillenir. Duygu kızımın annesi Seval hanıma ve sevgili eşim Rekifa’ya böyle güzel evlatlar  yetiştirdikleri için sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Sevgi paylaştıkça çoğalır, sevgide mutluluğu, huzuru ve saygıyı getirir. Çocuklarımın yuvalarında her zaman mutluluk ve huzur olsun. Birbirlerine karşı her zaman sevgi dolu olmaları en büyük dileğim. Çiçek ve telgraflarıyla mutlu günümüzde bizimle olan, uzaktan ve yakından gelerek düğünümüzü onurlandıran akraba, dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Dedi.
Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın, Anamur dışında olması nedeniyle  katılamadığı düğüne,Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu,Ticaret  ve Sanayi Odası  Başkanı Ferudun Torunoğlu,MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük,Yönetim Kurulu Üyeleri,Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı İbrahim Ateş,Belediye  Meclis  Üyeleri  ve  çok  sayıda  davetli katıldı.
Başkan vekili Türkan Kasapoğlu, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın selamını ve iyi dileklerini ileterek genç çifte Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye takdim etti. Beste müzik orkestrasının müziği eşliğinde gece boyunca sahnede kalan genç çifte sosyal mesafe korunak arkadaşları ve ailenin gençleri de eşlik etti. Düğüne katılan konuklar gece boyunca maskelerini çıkarmadan, sosyal mesafeye dikkat etmeleri dikkatlerden kaçmadı. Kaynak:Yeni Anamur