MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-06-2021 16:16   Güncelleme : 19-06-2021 16:16

Düğünlerinde Bile Akıllarında Sokak Hayvanları Vardı

Haber Merkezi-Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Kurucu Başkanı Nimet  Bolluk, Mali Müşavir Fatih Kalınsaz ile hayatını birleştirdi.  Daha öncede kadınlar ve çocuklar üzerine yaptığı duyarlı çalışmalarla bilinen Bolluk ve eşi nikah töreninde ise nikah şekeri yerine, sokak hayvanlarına mama tercih ettiler. 

Düğünlerinde Bile Akıllarında Sokak Hayvanları Vardı

Haber Merkezi-Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Kurucu Başkanı Nimet  Bolluk, Mali Müşavir Fatih Kalınsaz ile hayatını birleştirdi.  Daha öncede kadınlar ve çocuklar üzerine yaptığı duyarlı çalışmalarla bilinen Bolluk ve eşi nikah töreninde ise nikah şekeri yerine, sokak hayvanlarına mama tercih ettiler.  Ankara da gerçekleşen nikah törenine çiftin ailesi ve sevenlerinin yanı sıra siyaset camiasından da bir çok isim katıldı.  Önceden planlanan proğramları nedeni ile törene katılamayan Eski Başbakan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş çifte tebrik mesajları yolladı.
 Çiftin Nikah şahitliğini 24-25-26 dönem Millet Vekili, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ yaptı.

 "Sokak Hayvanlarını unutmadılar" 
 Daha öncede kadınlar ve çocuklar üzerine yaptığı duyarlı çalışmalarla bilinen Bolluk ve eşi nikah töreninde ise nikah şekeri yerine, sokak hayvanlarına mama tercih ettiler. 
Cift  bu  tercihleri ile davetlilerin taktirini topladı.    
  Konu ile ilgili konuşma yapan, Baskan Bolluk  "biliyorsunuz hayvan hakları konusunda henüz bir yasa çıkmadı. Bu konuya dikkat çekmek için böyle bir tercihte bulunduk. Hayvanlar bizim sesiz dostlarımız biz onların sesi olmak istedik, küçükte olsa onlar için birseyler yapmak bizleri mutlu etti. Umarız en kısa zamanda bu konuda ciddi bir adım atılır" dedi   Keyifli ve eğlenceli geçen nikah töreninin ardından çift davetlilere tesekkur ederken  25 Haziran Cuma günü Mersin Bozyazı' da da gerçekleşecek olan düğün törenine sevenlerini ve dostlarını davet etmeyi unutmadı.