TANITIM
Giriş Tarihi : 02-07-2019 16:19   Güncelleme : 02-07-2019 16:19

Dubai’de Offshore Şirket Kurmak

Yurtdışında şirket kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bir yöntem olan Offshore şirket kurmakşirket sahipleri için çok avantajlı bir durumdur. Çok ilgi görmesinin nedeni ise vergi maddesinin az veya hiç olmaması yurtdışında şirket kurmayı cazip hale getirmiş oluyor.

Dubai’de Offshore Şirket Kurmak

Yurtdışında şirket kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bir yöntem olan şirket sahipleri için çok avantajlı bir durumdur. Çok ilgi görmesinin nedeni ise vergi maddesinin az veya hiç olmaması yurtdışında şirket kurmayı cazip hale getirmiş oluyor. Offshore şirketinin açmanın birçok nedeni olabilir fakat bunlar içerisinden en çok tercih sebebi uluslararası pazarlara tam erişim, küresel finansmana yakından bağlantı sağlamak olmuştur. Offshore şirketler birden fazla döviz hesabı açabilir ve uluslararası faaliyetlerini de yerine getirebilirler. BAE sınırları içerisinde açacağınız bir şirket için gelir vergisi veya kurumlar vergisi almayan devletler arasında yer almaktadır. RAK ve JAFZA’nın kendine has kolaylıkları ve olanakları vardır. RAK ile Offshore kurulumu daha az maliyetli iken JAFZA ile Dubai’de mülk sahibi olmak isteyenler için tek yasal olarak izin verilen Offshore şirket türüdür.
Offshore Şirket Kurmak İçin Ne Yapılmalı?
Çok avantajları olan Offshore şirketleri için öncelikle karar verdikten sonra Offshore şirket kurmak için linkine tıklayarak daha çok bilgi alabilirsiniz.