TANITIM
Giriş Tarihi : 03-11-2021 16:57   Güncelleme : 03-11-2021 16:57

Doğru gazetecilik anlayışı

Son zamanlarda ilkeli medya ve habercilik anlayışı ile dikkat çeken Van Haber sitesi günümüzde popüler bir elektronik gazetedir diyebiliriz.

Doğru gazetecilik anlayışı

Son zamanlarda ilkeli medya ve habercilik anlayışı ile dikkat çeken Van Haber sitesi günümüzde popüler bir elektronik gazetedir diyebiliriz. Bir haber kuruluşunun gerçek manasıyla ismine yaraşır bir platform olabilmesi için yerine getirmesi gerekir. Tam bu noktada Van Havadis devreye giriyor. Van Havadis bu esaslara uyarak, aslan yalan haber yapmamaktır, kişi ve kişilerin özel hayatına dikkat ederek gizliliğe saygı çerçevesinde yayın yapmaktadır. Vanhavadis.com Güncel ve gerçek haberlerinin yayınlandığı platform sizlere kaliteli ve doğru habercilik anlayışı ile hizmet vermektedir.

Van Havadis, doğru gazetecilik anlayışı ile hareket etmektedir. Yerel, ulusal ya da evrensel fark etmeksizin, tüm medya platformlarının ve basın kuruluşlarının ilkeli gazetecilik anlayışı çerçevesinde hareket etmesi şarttır. Tüm medya kuruluşlarının hukuka uygun, insana saygılı ve dürüst habercilik değerlerine sahip olması gerekir.

Eğer daha önceden bu tarz haberlere ulaşmış ve sadece güncel gelişmelere ulaşabileceğiniz kaliteli bir haber platformu arayışındaysanız Van Havadis, Van haber sitesi sizlere sadece son dakika ve güncel haber niteliğinde olan içerikleri ulaştırmaktadır.

Van Havadis Gazetesinin bu denli büyük yapılar ile çalışabilmesinin ve ortaklık yapmasının sebebi, tabi ki de Van’ın en çok ziyaret edilen haber sitesi ve en eski haber ajansı olmasından kaynaklanmaktadır. Yaptığı özgün, güncel son dakika ve tarafsız Van haberleri ile vatandaşların takdirini toplamayı başarmıştır. Geniş yazar kadrosu ile son dakika haberlerinin yanı sıra, bilgilendirici yazılar ile de vatandaşlara katkı sağlamaktadır