YEREL
Giriş Tarihi : 04-11-2019 01:10

Denizdeki Evimiz

İstanbul’da denize sahip olan bir metropol olarak pek çok farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Denizdeki Evimiz

Denizde yapacak her etkinlik tıpkı karada yapılanlar gibi özen, dikkat ve deneyim gerektirir. Uzun yılların ve kazanılan deneyimlerin sonucunda; kurumsal firmaların iftar veya yeni yıl gibi etkinlikleri, bireysel veya firmaların boğaz veya ada turları, sürpriz evlilik teklifleri, kişinin en mutlu ve en değerli günleri olan doğum günü partileri başta olmak üzere birçok özel anlara ev sahipliği yapılır ve bu hizmetler en üst kalitede verilir.

Bu tarz organizasyonların en temel noktası misafirlerin talepleri olur ve misafir talepler her şeyi netleştirir. İstanbul'un eşsiz tarihi güzellikleri ve mavinin en güzel tonuna sahip denizi çerçevesinde gerçekleşen bu özel organizasyonlar insanların hatıralarında da özel bir yer bırakır. Bu an ve anıları biriktirmenin en ideal yolu ise bu işi bilen firma ile çalışmaktan geçer.

Hizmetler

İnsanlar, düğün, sünnet düğünü, evlilik yıl dönümleri veya doğum günleri gibi özel günlerinde farklı veya akılda daha kalınır etkinlikler yapmak isteyebilirler. Bu bağlamda veya tekne gezileri en çok tercih edilenlerden oluyor.

Bu hizmetler aşağıdaki gibidir;

- Sünnet Düğünü

- Evlilik Organizasyonları

- Fasıl Organizasyonları

- Fotoğraf Çekimi

Yat Kiralama Fiyatları

Herkesin istekleri ve beklentileri değişkenlik gösterdiğinden çeşitli yatlara sahip olunabilmesi bu alanda gereken önemli noktalardan biridir. Özel olarak istenen talepler de en doğru şekilde karşılanır. Kiralama ile menü seçenekleri de misafirlere sunulur. teknenin özellikleri ve istenen ek hizmetler ile netleşir.

Yat Kiralama İstanbul

ile boğazın eşsiz güzellikleri keşfedilir ve harika fotoğraflara imza atılır.