SAĞLIK
Giriş Tarihi : 16-03-2022 16:40   Güncelleme : 19-03-2022 10:46

Deniz İşitme Merkezi  Anamur'da Favori oldu

Haber Merkezi-Anamur Devlet Hastanesi karşısında hizmet veren Deniz İşitme Merkezi yaklaşık bir yıldır Anamur'da faaliyette ve bu süre içinde bölgesel olarak  yoğun bir ilgi görüyor.

Deniz İşitme Merkezi  Anamur'da Favori oldu

Haber Merkezi-Anamur Devlet Hastanesi karşısında hizmet veren Deniz İşitme Merkezi yaklaşık bir yıldır Anamur'da faaliyette ve bu süre içinde bölgesel olarak  yoğun bir ilgi görüyor. Sağlık Mahallesi Doktor Abdullah Çelik Caddesi 33/D adresinde işitme kaybı yaşayan hastalarına, dünya çapında üretici Coselgi ve Audio Service işitme cihazı markaları ile, hem üstün ses kalitesi ve gürültü önleyici  hem de bütçenize uygun sorunsuz cihaz seçenekleriyle hizmet veren Deniz İşitme Merkezi, SGK ile yaptığı anlaşma ile kurum desteğinden hastalarının faydalanmasını da sağlıyor.

Bir yıl gibi kısa bir süre önce Anamur merkezli hizmetine başlayan Deniz İşitme Merkezi, deyim yerindeyse İşitme kaybı yaşayan hastaların, kaliteli ve "önce sağlık" felsefesiyle verdiği hizmetleri ile, uğrak yeri haline geldi.

Deniz İşitme Merkezi Sahibi Osman Yücel Deniz, Deniz İşitme Merkezi olarak  öncelikle İşitme kaybı yaşayan hastalarına ücretsiz ölçüm yaparak, sonuçlarına göre en uygun cihazı deneme hizmeti verdiklerini söyledi. Böylece hastalarımız için en doğru cihazı seçme ve uygulama imkanı buluyoruz.” Diyen Deniz, Antalya'da bulunan teknik servisimiz sayesinde, hastalarının kalıp, bakım, onarım ve diğer taleplerini çok hızlı şekilde çözme olanağı sunuyoruz.  Bizden cihaz alan hastalarımız, aynı zamanda Anamur, Gazipaşa, Alanya ve Antalya, İstanbul ve daha birçok il ve ilçede bulunan iş ortağı şubelerimizden ücretsiz olarak teknik destek alabilmektedir.” İfadelerine yer verdi.

Anamur da Kaliteli, Güvenilir ve Garantili Hizmet veren

Deniz İşitme Merkezi Müdiresi Odyometrist Hilal Elkan, hastalarımız için kalite ve konforun yanında, onların psikolojik olarakta kendilerinden emin olmaları için gereken tüm desteği veriyoruz.” Dedi.

Çeşitli sebeplerle işitme kaybı yaşayan hastalarımıza en doğru cihazı önerdiklerini kaydeden Odyometrist Emre Turin de, hastalarımız için ücretsiz ölçüm ve denenme hizmeti de sunduklarını söyledi.

Alanında uzman kadrosu ile İşitme kaybı yaşayan hastaların merak ettiği tüm soruları cevaplandırarak kafalarındaki endişeyi gideren Deniz İşitme Merkezi, böylece İşitme kaybı yaşayan hastaların ve yakınlarının doğru karar vermelerine de yardımcı oluyor.

Deniz İşitme Merkezi, Anamur Devlet Hastanesi alt yol kavşağı karşısında Deniz mavisi tabelası ile, Anamur’un yanında, Alanya, Bozyazı, Aydıncık, Gülnar, Ermenek ve Silifke’yi de içine alan bölgeye hizmet veriyor. Deniz İşitme Merkezi,  istenildiği taktirde, ücretsiz olarak evde takip hizmeti de sunuyor.
Odyometrist Emre Turin

İşitme kaybının çeşitli nedenlerle oluşabileceğini kaydeden Odyometrist  Emre Turin, bunun sosyal yaşamı engelleyecek bir durum olmadığının altını çizdi.  İşitme kaybının yaygın olarak yaşanabilen bir durum olduğunu belirten Turin, işitme kaybının ilerlemesini engellemede en büyük etkenin ise erken teşhis ve doğru işitme cihazı kullanımının olduğunu belirtti.

İşitme cihazı kullanmak isteye bir hastanın takip edeceği prosedür hakkında bilgi veren  Müdire Hilal Elkan ise şu ifadelere yer verdi. “Hastalar öncelikle bir Kulak Burun Boğaz hekimine muayene olmak durumundalar. Daha sonra doktorun gerekli görmesi durumunda, işitme testi yaptırması ve bunun sonucunda da hastanın cihaz kullanımına karar verilirse,  hastanın yaşı, mesleği  ve diğer etkenler dikkate alınarak ihtiyaç doğrultusunda, merkezimizde en uygun ve estetik cihaz seçimi yapılıyor. Ayrıca hastalarımıza ücretsiz olarak evde takip hizmeti veriyoruz.  “ dedi. Deniz İşitme Merkezi’nin SGK ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda günümüz şartlarında her 5 yılda bir destek alan hastalar kapsamında yer alıyor.
 


 

 

AdminAdmin