TANITIM
Giriş Tarihi : 30-04-2021 19:09   Güncelleme : 30-04-2021 19:26

DANONE TÜRKİYE SÜTLÜ ÜRÜNLER, TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞVERENLERİ ARASINA GİRDİ

Danone Türkiye Sütlü Ürünler, Great Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2021” listesine girmeye hak kazandı..

DANONE TÜRKİYE SÜTLÜ ÜRÜNLER, TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞVERENLERİ ARASINA GİRDİ

Danone Türkiye Sütlü Ürünler, Great Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2021” listesine girmeye hak kazandı. 

Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2021”ne giren Danone'nin Türkiye İnsan Kaynakları Lideri Tuğba Kebeci Umur, şunları söyledi:

“Tek Gezegen. Tek Sağlık vizyonumuz doğrultusunda insanların ve gezegenin sağlığının birbirine bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu inancımız ışığında tüm insan kaynakları çalışmalarımızı, ‘İnsan ve Gezegen Odaklı Şirket Olma’ stratejimiz ile hayata geçiriyoruz. Stratejimiz altındaki dört ana başlığımız olan aile, gezegen, sağlık ve motivasyon odağı tüm İK stratejimizin temelini oluşturuyor. Yani çalışanlarımızın bizler için kıymetli olması kadar, ailelerini de şirket odağımıza alıyoruz. Sağlık misyonumuzu yalnızca ürünlerimizde değil çalışan haklarında da önemsiyoruz. Ayrıca doğaya, gezegene ve dünyaya katkı sağlıyor, kendi büyüdükçe çalışanlarını da her anlamda büyütebilen bir şirket olma hedefini taşıyoruz. Tüm bunların sonucunda önce Great Place to Work sertifikalı şirket olmamız, şimdi de Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasına girmemiz bizleri gururlandırırken, bu unvanları korumak adına bundan sonra yapacağımız çalışmalar için de güç ve enerji veriyor.”  

“BU YILKİ ÖNCELİĞİMİZ İLERİ BİLDİRİM KÜLTÜRÜ”

2021 yılı stratejilerine de değinen Umur, sözlerini şöyle sürdürdü:

“2021’deki ana önceliğimizde mevcut yetenekleri korumanın yanı sıra şirket içerisinde ileri bildirim kültürünü başlatmak yer alıyor. Bu doğrultuda tasarladığımız eğitim serisi halihazırda devam ediyor. İki aşamalı eğitimler tamamlandıktan sonra, projenin üçüncü adımında ise ‘İleri Bildirim Haftası’ düzenleyeceğiz. Burada da tüm Danonelilerin kendileri hakkında yöneticileri, ekip arkadaşları, çapraz fonksiyonlardan birlikte çalıştıkları diğer iş arkadaşları gibi partnerlerinden gelişim yolculuklarını destekleyecek, 360 derece görüş ve yorum almalarına fırsat yaratacağız. Böylece bu kültürün, her kademeden Danoneli’nin hayatının bir parçası olmasını hedefliyoruz.”