KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 21-03-2021 16:30   Güncelleme : 21-03-2021 16:36

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN NEVRUZ TEMENNİSİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Nevruz’un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum” diyerek Nevruz Bayramı’nı kutladı..

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN NEVRUZ TEMENNİSİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Nevruz’un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum” diyerek Nevruz Bayramı’nı kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Erdoğan’ın Nevruz mesajı şöyle:

“Orta Asya’dan Anadolu ve Balkanlara kadar geniş bir coğrafyada binlerce yıldır coşkuyla kutlanan Nevruz’un işaret ettiği birlik ve dayanışma duygusunun tüm dünyaya kök salmasını ve daim olmasını diliyorum. Nevruz’un yeşerttiği umut ve heyecanla hem ülkemiz hem bölgemiz hem de bütün insanlık için daha müreffeh, daha adil ve daha güvenli bir geleceği kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla omuz omuza vererek ilmek ilmek inşa etmeyi sürdüreceğiz.

Nevruz’un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum.”