GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-09-2022 12:53

Çubuk'ta Hakan Altun rüzgarı

Ankara Büyükşehir Belediyesi(ABB), “Çubuk Barajı Yaz Akşamları” etkinlikleri kapsamında Hakan Altun’un konserine ev sahipliği yaptı.

Çubuk'ta Hakan Altun rüzgarı

Ankara Büyükşehir Belediyesi(ABB), “Çubuk Barajı Yaz Akşamları” etkinlikleri kapsamında Hakan Altun’un konserine ev sahipliği yaptı.

Yüzlerce Ankaralının katıldığı konserde müzik ziyafeti yaşatan Altun, birbirinden güzel parçalarını sevenleri için seslendirdi.

ABB, Başkentlileri sanat ve kültürel etkinliklerle buluşturmak amacıyla düzenlediği yaz konserleri kapsamında her ayın ilk pazar günü Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı’ndaki ‘Çubuk Barajı Yaz Akşamları’ etkinliklerini sürdürüyor.

Hakan Altun hayranlarıyla buluştu

ABB tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı’nda Hakan Altun hayranlarıyla buluştu. Hakan Altun’un sevilen şarkılarını yüzlerce Ankaralı ile birlikte söyledi.

Başkentliler hem piknik yaptı hem de konsere eşlik etti

Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı’nda hem piknik yapıp hem konseri dinleyen Başkentliler, konsere yoğun ilgi gösterdi.

Açık hava konserlerini izlemeye gelen vatandaşlar, düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

-Hayriye Gördün: “Severek geldim. Güzel konserler. Bu yaz tüm konserlere gittim eğlenceliydi.”

-Emre Altun: “Sık sık konserler yapılması bize aktivite oluyor. Servisle geldim, servislerin olması da rahat oldu.”

-Sami Engin: “Bu yazı konserlerle geçiriyoruz. Arkadaşlarımla eğlenmeye geldim. Çubuk 1 Barajı’nı daha önce görmemiştim. Şimdi görme şansım oldu gayet tertemiz ve güzel olmuş.”

-Gamze Tigiz: “Şenlikler kapsamındaki neredeyse bütün konserlere katıldık. Çok mutluyuz, eğleniyoruz. Güzel zaman geçiriyoruz.”

-Yaren Ayrak: “Arkadaşlarımla eğleniyoruz. Hakan Altun’u çok seviyorum. Diğer konserlere de gittim. Hepsi çok güzeldi. Dolu dolu bir tatil geçiriyorum.”

Hibya Haber Ajansı

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi