GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2021 17:18   Güncelleme : 10-09-2021 17:43

Covıd İlleti 20 Gün Ara İle Nar Ailesini İkinci Kez Vurdu

Mithat Ünal-Anamur’un ve Bozyazı’nın mütevazı ailelerinden Nar ailesi bu gün ikinci acıyı yaşadı. 20 gün önce Nar Oto’nun kurucusu Mehmet Nar’ın eşi Fadime Nar’ı alan Covıd-19 illeti, bu günde ailenin en küçük oğlu Ahmet Nar’ı aramızdan aldı. Alınan bilgilere göre Anamur Devlet Hastanesi’nde bu gün sabah saatlerinde fenalaşan Ahmet Nar, Alanya Başkent Hastanesi’ne sevk edildi. Yolda fenalaşan Nar’ın duran kalbini tekrar çalıştırmak için yoğun bir mücadele veren sağlık ekiplerinin müdahalesi yetersiz kaldı.

Covıd İlleti 20 Gün Ara İle Nar Ailesini İkinci Kez Vurdu

Mithat Ünal-Anamur’un ve Bozyazı’nın mütevazı ailelerinden Nar ailesi bu gün ikinci acıyı yaşadı. 20 gün önce Nar Oto’nun kurucusu Mehmet Nar’ın eşi Fadime Nar’ı alan Covıd-19 illeti, bu günde ailenin en küçük oğlu Ahmet Nar’ı aramızdan aldı. Alınan bilgilere göre Anamur Devlet Hastanesi’nde bu gün sabah saatlerinde fenalaşan Ahmet Nar, Alanya Başkent Hastanesi’ne sevk edildi. Yolda fenalaşan Nar’ın duran kalbini tekrar çalıştırmak için yoğun bir mücadele veren sağlık ekiplerinin müdahalesi yetersiz kaldı. Nar’ın saat 14:30 sularında ölüm haberi geldi.
Ahmet’ime iyi bakın
20 gün önce illet hastalıktan yaşamını yitiren Anne Fadime Teyze’nin evlatlarına,  ‘O sizin en küçüğünüz Ahmet’ime iyi bakın.’ Şeklindeki sözleri yürekleri dağladı.  Ağabey Tamer Nar, kardeşinin vefat haberini; “ Ailemizin en küçüğü sevgili kardeşimiz Ahmet’imizi kaybettik. Cenazesi bugün saat 18:00’de Bozyazı Kelyaka Mezarlığına konacaktır.” Şeklinde duyurdu.
Anamur Önceki Dönem Belediye Başkanı Mehmet Türe'de Nar ailesi için bir taziye yayınladı. Türe sosyal sayfasında yayınladığı mesajında; "Dereköy’den aile büyüğümüz Mehmet Nar amcamızın küçük oğlu, eşim Sevgi Nar hanımın kuzeni Ahmet Nar’ı maalesef kaybettik.Cenazesi Alanya’dan gelecek, bugün saat 18:00’de Bozyazı kelyaka mezarlığına konacaktır.1 ay önce annesi Fadime Nar teyzeyi kaybetmiştik ardından bu haber bizleri kahretti.Merhum ve merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır diliyorum.Allah bir daha ailemize bu acıyı yaşatmasın." dedi. 
 Anamur Ekspres Gazetesi ailesi olarak Ahmet Kardeşimiz’e ve Annesi Fadime Teyze’ye Allah’tan rahmet, kederli aileleri başta olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.