TANITIM
Giriş Tarihi : 19-12-2020 10:59   Güncelleme : 19-12-2020 11:36

Çıtırbalık 25 Saniyede Tüm Hizmetini Anlatıyor

Çıtırbalık 25 Saniyede Tüm Hizmetini Anlatıyor

Mithat Ünal- Çıtır Balık Restaurant, şimdide pandemi şartlarına uygun bir servis hizmeti ile hizmet ağını günbegün geliştiriyor. Yaptığı servis hizmetini çektiği 25 saniyelik kısa video kliple duyuran Çıtırbalık,  hem dükkanda taze balık satışı, hem de siparişe göre evden eve pişirilmiş balık servisi ile evde balık kokusuna da son veriyor.
Evde Koku Derdine Son
 Öğretmen olmanın avantajını kullanan Emekli Öğretmen Hasan Tuğrul’un işletmeciliğini yaptığı ve Muşurup Sanat Sokağında hizmetini sürdüren Çıtır Balık, sipariş verenlerin pişirim yükünü de üzerlerinden alarak ‘Evde koku derdine son. Arayın pişirip getirelim.’ Sloganı ile başlattığı servis hizmeti kısa sürede büyük beğeni topladı. 
Gramla değil kilo ile
Hizmetlerinin pandemi döneminde  insanların bir biri ile karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırdığını kaydeden İşletme sahibi Hasan Tuğrul, müşterilerinin evden çıkmadan mangal keyfini yaşadıklarını söyledi. “Ete, tavuğa, balığa, doyacaksınız. Çünkü biz gramla değil, kilo ile servis yapıyoruz.” Diyen Tuğrul, servis hizmetleri hakkında da bilgi verdi. Et ve tavuk servislerinde, kuzu pirzola, et şiş, tavuk kanat, tavuk pirzola, kasap köfte, köfte ekmek servis ettiklerini söyledi.
Çıtır Balık Muşurupta lezzetin Sanatla Buluştu
Çıtır Balık Restaurantın adından da anlaşılacağı üzere ana temasının balık olduğunu kaydeden İşletme sahibi Hasan Tuğrul, bardun, mercan, hamsi, levrek, çupra ve balık ekmek servis hizmeti verdiklerini kaydetti. İşletmelerinin Muşurup Sanat Sokağı’nda Akşam 21:00’e kadat açık olduğunun altını çizen Tuğrul, pişirimin dışında balık isteyen müşterilere balık satışlarının da devam ettiğini kaydetti. Çıtır Balık Restauranttan sipariş vermek isteyenlerin ‘Arayın Getirelim 0324 814 14 53’ numaralı telefondan sipariş vermeleri yeterli.