SİYASET
Giriş Tarihi : 27-02-2021 13:50   Güncelleme : 27-02-2021 13:50

CHP’li Torun, Partisinin Tarsus İlçe Örgütünü ziyayet Etti

Haber Merkezi- CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun, partisinin Tarsus ilçe örgütünü ziyaret etti.

CHP’li Torun, Partisinin Tarsus İlçe Örgütünü ziyayet Etti

Haber Merkezi- CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun, partisinin Tarsus ilçe örgütünü ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki yerel yönetimler komisyonu üyeleri Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Antalya Milletvekili Cavit Arı, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Ali Mahir Başarır ve Alpay Antmen, İl Başkanı Adil Aktay, İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç, İl Gençlik Kolları Başkanı Alkım Sümer ve il yöneticileri CHP Tarsus ilçe örgütünü ziyaret ettiler.  Seyit Torun, CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal ve ilçe yöneticileri tarafından karşılandı. 
CHP İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, ilçe örgütü olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak bilgi vererek, “Halktan ve halkın iktidarı hedefinden hiç kopmadan, hep bu inancın bizi yerelden genele iktidara taşıyacağına inanarak en zor günlerde de birlikte, örgütümüzle halkın sesi ve soluğu olmak için cesaret ve umutla mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.  CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise “Yerel seçimlerde elde ettiğimiz başarı halkımızın inancını arttırdı. Bizim belediyelerimiz yaşadığımız bu sıkıntılı dönemde verdikleri hizmetlerle milletimize nefes olmuştur, dertlerine derman olmuştur. Vatandaşlarımız, verdiği verginin doğru harcandığını, gereksiz lükse gitmediğini, çarçur edilmediğini görüyor. Cumhuriyet Halk Partili belediyeler, şeffaf yönetimiyle milletine hesap veren, israfa son veren anlayışla tıkır tıkır çalışmaya devam ediyor” diye konuştu.