GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-08-2022 12:35

CHP'li Adem: “Türkiye’nin sorunlarının çözümü CHP’de”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Niğde'de Yeşilgölcük beldesi ile Çiftlik ve Altunhisar ilçelerinde esnafı ziyaret etti. Millet İttifakı ortağı CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem Akşener’i Yeşilgölcük beldesinde karşılayanlar arasında yer aldı.

CHP'li Adem: “Türkiye’nin sorunlarının çözümü CHP’de”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Niğde'de Yeşilgölcük beldesi ile Çiftlik ve Altunhisar ilçelerinde esnafı ziyaret etti. Millet İttifakı ortağı CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem Akşener’i Yeşilgölcük beldesinde karşılayanlar arasında yer aldı. Adem, İYİ Parti Lideri Akşener ile iki ilçe gezerek esnaf ziyaretlerinde vatandaşın sorunlarını dinledi.

Vatandaşın her geçen gün artan sorunlarını yakından takip ettiklerini belirten Erhan Adem, “Millet ittifakının Cumhurbaşkanı Adayı Ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı olacak Sayın Meral Akşener’i Niğde ilimizde ağırlamaktan gurur duyduk. Sayın Akşener ile vatandaşlarımızla buluştuk. Niğdelilerin sorunlarını yakından takip ediyoruz. Her an halkın arasında bulunarak vatandaşın gerçek sorunlarını tespit ediyoruz. Vatandaşın sorunların çözümleri için Millet İttifakı olarak politikalar üretiyoruz. Milletimiz bize görev verdiği andan itibaren sorunların çözümü de başlayacaktır. Ülkemizin huzura giden yolu CHP’den geçiyor. Bu seçimlerde Türkiye’de bazı şeyler değişecek. Değişim ise vatandaşın faydasına olacak.“ açıklamasını yaptı.

Hibya Haber Ajansı

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi