TANITIM
Giriş Tarihi : 23-02-2021 08:17   Güncelleme : 23-02-2021 08:17

Çalışma tezgahları ile tamir atölyelerinizi düzenleyin !

Çalışma tezgahları fabrika, tamir atölyeleri ve endüstriyel üretim yapan yerlerde bulunması gereken her türlü çalışma ortamında kullanılmaya elverişlidir.

Çalışma tezgahları ile tamir atölyelerinizi düzenleyin !

Üzerinde çalışma imkanı sağlayan bu tezgahlar, ortamdaki dağınık görüntüye de son verecektir. Üzerindeki askı panoları ve çekmeceleri sayesinde son derece ergonomik tasarımlıdır. Gelişen teknolojik yeniliklere bağlı olarak gün geçtikçe ürün gamı da genişlemektedir.

 

En çok tamir, montaj işlemleri, bakım servisleri ve endüstriyel alanlarında kullanılır. Elektro statik toz boyalı olup farklı kombinasyonlarla üretimi mevcuttur. Askı panosu, elektrikli panoları, aydınlatma sistemi mengene, çekmece veya dolap ekletebilirsiniz. Üst kısımlarda mdf kaplıdır. Galvaniz sac ve profiller kullanılır. Kaynakla birbirine sabitlenir ve ayaklarına zemini çizmesini engelleyen kauçuklar mevcuttur. Endüstriyel çalışma tezgahı fiyatları yukarıdaki özelliklere göre farklılık gösterebilir. Güncel çalışma tezgahı fiyatları için yandaki adrese tıklayınız.

 

Tezgahları kullanım amacına göre dizayn edebilirsiniz. Örneğin çizim yapmak ya da atölye için farklı modeller seçebilirsiniz. Tasarımınızı kendi ortamınıza göre dizayn edebilirsiniz. Priz ekletebilir elektrikli aletlerinizi rahatça kullanabilirsiniz. Aydınlatma sayesinde çalışma tezgahının üstünde kolayca işinizi halledebilirsiniz. Çalışma tezgahları merkezi kilit sistemine sahiptir. Geniş renk yelpazesine sahiptir.

 

Firmalar çalışma tezgahının dışında soyunma dolabına da ihtiyaç duymaktadır. Soyunma dolaplarının kullanım amacı personellerin kıyafetlerini ya da değerli eşyalarını saklaması içindir. İş güvenliği kanununa göre her işletme çalışanlarına bir adet soyunma dolabı temin etmek zorundadır.

 

Soyunma dolapları personel ya da müşteri sayısına göre belirlenir. Sadece şantiyelerde değil spor salonu , alışveriş merkezleri ve hamamlarda da kullanılır. Kısacası kullanım alanı geniş olan bu ürünleri satın almak için internette araştırma yapmanız gerekir. Rengini ve dizaynını kendiniz belirleyebilirsiniz. Standart olarak RAL 7035 GRİ renkte üretilmektedir. Günümüzde çelik dolap fiyatları kullanılan malzemelerin kalınlık , boya ve kilit türü gibi etmenlerine bağlıdır. Ayrıca firmaların kalitesi ve işçiliğine de bağlıdır. Çelik dolap fiyatları için yandaki adrese tıklayınız.

 

Dolapların üretiminde 0.7 Ereğli sacı kullanılmaktadır. Sağlam ve uzun süreli kullanıma elverişlidir. Sizin için önerebileceğimiz firma Engin Metal’dir. Bu firma hem çalışma tezgahı hem de soyunma dolabının üreticisidir. Yıllardır bu sektörde olan firma kalitesi ve ismiyle sizi memnun edecektir. İstediğiniz modellerde üretim yapma imkanı olacaktır.

 

40 yılı aşkın bu sektörde boy gösteren firmanın referanslarına bakınca sağlamlığından ve güvenilirliğinden şüphe duymayacaksınız. Sizin için en iyisini ve en kalitelisini yapacaklardır.

 

Soyunma dolaplarının 5 farklı modeli vardır. Bunlar tek kapılı , iki kapılı , üç kapılı , dört kapılı ve altı kapılı soyunma dolabı modelleridir. Bu modeller standart ebatlarda üretilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda ölçüsünde değişiklikler yapabilirsiniz. Metal dolaplar son derece dayanıklıdır. Demir hammaddesi bilindiği üzere günümüzde en rağbet gösterilen ofis eşyalarının hammaddesidir. Dosya dolapları ve personel soyunma dolapları gibi tüm ürünler metalden üretilir. Bunun sebebi uzun soluklu bir kullanım göstermesinden kaynaklanır. Güncel çelik dolap modelleri hakkında bilgi almak için makalemizde adreslere tıklayabilirsiniz.