TANITIM
Giriş Tarihi : 28-09-2019 16:05   Güncelleme : 28-09-2019 18:48

By Emel’in Gardrop’u Açıldı

Mithat Ünal-Anamur’un sevilen sayılan Emekli Öğretmeni İsa Kızmaz’ın kızı Emel Kızmaz Çallıpınar tarafından işletmeciliği yürütülecek olan ve bayan giyim üzerine hizmet verecek olan  Gardrop By Emel Butik görkemli bir törenle açıldı. Esentepe mahallesi Atatürk  Bulvarı Caddesi No.26/B Anamur  adresinde gerçekleştirilen açılışın kurdelesini  Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu ile İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, CHP’li yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, iş adamı Durmuş Deniz birlikte kestiler.

By Emel’in Gardrop’u Açıldı

 

 

Mithat Ünal-Anamur’un sevilen sayılan Emekli Öğretmeni İsa’ın kızı Emel Kızmaz Çallıpınar tarafından işletmeciliği yürütülecek olan ve bayan giyim üzerine hizmet verecek olan  Gardrop By Emel Butik görkemli bir törenle açıldı. Esentepe mahallesi Atatürk  Bulvarı Caddesi No.26/B Anamur  adresinde gerçekleştirilen açılışın kurdelesini  Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu ile İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, CHP’li yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, iş adamı Durmuş Deniz birlikte kestiler. Açılışa çok sayıda davetli katıldı.  Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu; “Her gün yeni iş yerlerinin açılması, Anamur’un daha ileriye gittiğini gösterir.” Dedi.    Gardrop Butik hakkındaki görüşlerini de dile getiren Kasapoğlu; “Bayan bir işletmecinin olması beni fazlasıyla memnun etti. olacaklarına inanıyorum. Anamur’a yeni bir değişiklik getirdiler, bizim halkımızın ekonomik durumu da zaten bunları karşılayacak durumda.  Anamur  Türkiye’nin en zengin ilçelerinden biri. Onun için bir bütün esnaflarımızı iş adamlarımızı Anamurda iş yapmaya davet ediyoruz. Belediye olarak Anamurda iş yeri açacak olan esnafımıza her türlü kolaylığı sağlayacağız. ” dedi ve Emel Özkan Çallıpınar Çiftine başarılar diledi. İşyeri sahibi Emel Kızmaz Çallıpınar  ise modayı takip ederek kaliteyi en ucuz bir şekilde güncelleyeceklerini söyledi. Ürünlerini sürekli güncellediklerini kaydeden Emel Kızmaz Çallıpınar “Ürünlerimiz gayet kaliteli ve halkımıza hitap edecek şekilde uygundur. Sadece alışveriş için değil, vatandaşımızı çay kahve içmeye de bekliyorum.” Dedi.  Emel’in Eşi Özkan Çallıpınarda, Eşinin bu girişimini her zaman desteklediğini kaydetti.
Gardrop By Emel Butik bayan giyim üzerine kot, kot ceket, kumaş pantolon, kumaş ceket, triko ve yün ceket, kazak çeşitleri, çorap,  flar, aksesuar,  ceket, tayt, bady, kazak,gömlek, etek, elbise çeşitleri üzerine hizmet veriyor. Açalışa gelen vatandaşların ürünlere olan ilgileri dikkat çekerken, Emel ve Özkan çiftine de hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Gardrop By Emel Butik’e,  Instagram kullanıcı adi:gardrop_byemel  üzerinden de ulaşılabiliyor.