SPOR
Giriş Tarihi : 29-03-2021 18:08   Güncelleme : 29-03-2021 18:08

Büyükşehir Gsk Kadın Voleyboltakımı 1. Ligte

Haber Merkezi-Türkiye 2. Lig Kadınlar Voleybol Ligi’ndemücadele eden Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK Kadın Voleybol Takımı, Play-Off’ta aldığı başarı ile 1. Lig’e yükseldi. Son karşılaşmasında Mert Grup Sigorta Sivrihisar’ı 3-0 yenerek 2. olan GSK Kadın Voleybol Takımı,Mersin’e galibiyetle döndü.

Büyükşehir Gsk Kadın Voleyboltakımı 1. Ligte

Haber Merkezi-Türkiye 2. Lig Kadınlar Voleybol Ligi’ndemücadele eden Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK Kadın Voleybol Takımı, Play-Off’ta aldığı başarı ile 1. Lig’e yükseldi.Son karşılaşmasındaMert Grup Sigorta Sivrihisar’ı 3-0 yenerek 2. olan GSK Kadın Voleybol Takımı,Mersin’e galibiyetle döndü.

Türkiye 2. Lig Kadınlar Voleybol Ligi’ndemücadele eden Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK Kadın Voleybol Takımı, Play-Off finallerinde sergilediği başarı ile 1. Lig’e yükseldi.

4’lü finallerde Mert Grup Sigorta, Sivrihisar ve Viranşehir Eğitimgücü takımları ile 1. Lig’e çıkmak için kıyasıya yarışan Mersin ekibi, Viranşehir takımına 3-1 kaybetmesine rağmen 1. Lig’e çıkan takım oldu. Viranşehir’e karşı aldığı mağlubiyetin ardından GSK Kadın Voleybol Takımı tam ümitler tükendiği anda Mert Grup Sigorta Sivrihisar’la olan karşılaşmasını 3-0 alınca sıralamada 2’nciliğine yerleşti. GSK Kadın Voleybol ekibi,yeni sezonda 1. Lig’de mücadele edecek.