GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-08-2021 01:32   Güncelleme : 19-08-2021 01:32

Büyükşehir Belediyesi’nden Anamur-Bozyazı Ziraat Odasına  İnce Jest

Mithat Ünal- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Mersin Büyük Şehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur-Bozyazı ziraat Odası Başkanlığına, bir üzüm sıkma makinesi hediye etti.

Büyükşehir Belediyesi’nden Anamur-Bozyazı Ziraat Odasına  İnce Jest

Mithat Ünal- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Mersin Büyük Şehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur-Bozyazı ziraat Odası Başkanlığına, bir üzüm sıkma makinesi hediye etti. Makineyi çalışma arkadaşları ile kabul eden Oda Başkaı  Ahmet Şeref Gümüş konu ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.
Başkan Seçer’in bu ince hareketinin hem üretime ciddi bir katkı sağladığını, hem de kendileri ve üreticiler için büyük bir jest olduğunu söyledi.
“Başkanlığımız tarafından odamız başkanlığına bir adet üzüm sıkma makinesi hediye edilmiştir.” Diyerek kabullerini dile getiren Oda Başkanı Ahmet Şeref Gümüş; “ Odamız başkanlığı olarak ve tüm çiftcilerimiz adına başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer'e Tarımsal Daire Başkanımız sayın Serdar Gökçek'e, Anamur Koordinasyon Müdürümüz sayın Mehmet Ünal Erdal'a sonsuz teşekkür ediyoruz.”dedi.