TANITIM
Giriş Tarihi : 24-05-2020 09:13   Güncelleme : 24-05-2020 10:11

Burhanettin Kocamaz: ' Bayramlar Kırgınlıkların Sona Erdiği Günlerdir'

Mersin Büyükşehir Belediye eski Başkanı Burhanettin Kocamaz Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda; "Bayramlar, kırgınlıkların sona erdiği, iyiliklerin güzelliklerle harmanlandığı, sevginin, hoşgörünün ve kardeşliğin gönüllerde bütünleştiği müstesna günlerdir." diyerek vatandaşın Ramazan Bayramını kutladı.

Burhanettin Kocamaz: ' Bayramlar Kırgınlıkların Sona Erdiği Günlerdir'

Mersin Büyükşehir Belediye eski Başkanı Burhanettin Kocamaz Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda;
“Sabrın selamete, sofraların birlik ve beraberliğe, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği mübarek Ramazan ayını geride bırakarak Ramazan’ın ödülü olan bayramı, bir kez daha birlikte kutlayacak olmanın hazzı ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar, kırgınlıkların sona erdiği, iyiliklerin güzelliklerle harmanlandığı, sevginin, hoşgörünün ve kardeşliğin gönüllerde bütünleştiği müstesna günlerdir.
Aile fertlerinin, akraba ve dostların bir araya geldiği, özlem giderdiği bu özel günlerde; yardımlaşma ve dayanışmanın da bir gereği olarak yaşlılarımızın, muhtaç, yetim ve kimsesizlerin hatırlanması, ziyaret edilmesi ve sevindirilmesi inancımızın gereğidir.
Özellikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. Bilmeliyiz ki barış ve kardeşliğin ülkesinde, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlenerek bir gönül birliği oluşturmalıyız.
Kardeşliğin harman olduğu Mersin’imizde bayramlar çok daha güzeldir. Her bayram olduğu gibi bu bayram da koskoca bir aile olmanın tadına hep birlikte varacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer hemşehrilerimizin, yüce milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor milletimize ve ülkemize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.     Kaynak: Tarsus Merhaba Gazetesi