GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-06-2021 13:35   Güncelleme : 20-06-2021 14:08

BUCA'DA,HUZUREVİ,BABALAR,GÜNÜ,ZİYARETİ,

İzmir Buca Belediyesi, özel günlerinde huzurevindeki babaları yalnız bırakmadı. Kadın ve Aile Müdürlüğü tarafından özenle hazırlanan saksı çiçekleri ve hediye paketleri, Babalar Günü anısına huzurevine teslim edildi..

BUCA'DA,HUZUREVİ,BABALAR,GÜNÜ,ZİYARETİ,
İzmir Buca Belediyesi, özel günlerinde huzurevindeki babaları yalnız bırakmadı. Kadın ve Aile Müdürlüğü tarafından özenle hazırlanan saksı çiçekleri ve hediye paketleri, Babalar Günü anısına huzurevine teslim edildi.
 
Buca Belediyesi, Babalar Günü’nde huzurevindeki "koca çınarları" unutmadı. Kadın ve Aile Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlik kapsamında, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü’nde yer alan huzurevindeki babalar ziyaret edildi.
 
Koronavirüs tedbirleri kapsamında yüz yüze gerçekleştirilemeyen etkinlikte, huzurevindeki babalara hediyeler verildi. Müdürlük ekipleri tarafından özenle hazırlanan hediyelerde üzerinde Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ın “Varlığıyla güç veren, karşılıksız sevgi ve güvenin adı babalarımızın babalar günü kutlu olsun” mesajı olan saksı çiçekleri ve paketler yer aldı.
 
Hediyeler, Buca Belediye Başkan Yardımcısı Hatice Güral ve Buca Belediye Başkanvekili Burcu Er Durmaz, hazırlanan çiçek ve paketleri, babalara dağıtılmak üzere teslim etti.
 
ENGELLİ BABA ÇINAR UNUTULMADI
 
Öte yandan Babalar Günü programı kapsamında huzurevinin ardından engelli baba Efkan Çınar da ziyaret edildi. Sürpriz ziyaret kapsamında engelli baba Çınar’a da hediyesi verildi.