GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2021 11:19

BUCA’DA YETİŞKİNLER İÇİN FELSEFE GÜNLERİ

Buca Belediyesi, vatandaşların kişisel gelişimlerine destek olabilmek için Işılay Saygın Gençlik Merkezi’nde Yetişkinler için Felsefe Atölyesi açtı. Atölye, 8 Temmuz’a kadar her perşembe misafirlerini ağırlamaya devam edecek..

BUCA’DA YETİŞKİNLER İÇİN FELSEFE GÜNLERİ

Buca Belediyesi, vatandaşların kişisel gelişimlerine destek olabilmek için Işılay Saygın Gençlik Merkezi’nde Yetişkinler için Felsefe Atölyesi açtı. Atölye, 8 Temmuz’a kadar her perşembe misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Buca Belediyesi, "yaşam boyu eğitim" hedefiyle geliştirdiği projeler kapsamında son olarak yetişkinler için Felsefe Atölyesi açtı.

Belediye tarafından ücretsiz olarak Işılay Saygın Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen atölye çalışmasında, Felsefe Grubu Öğretmeni ve P4C Eğitmeni Melike Sargın görev aldı. Çalışmada, hikaye, haber, film gibi uyaranlar eşliğinde birlikte hayata dair merak edilen konular düşünülüp sorgulandı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Felsefe Atölyesi, “Cebinde soruları olan herkese açık” sloganıyla, 8 Temmuz 2021’e kadar her perşembe saat 18.30’da, yeni katılımcılarını ağırlamaya devam edecek.