GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-05-2019 12:25   Güncelleme : 17-05-2019 12:37

Bu Yemekteki İnce Detay İnsanlığımızı Hatırlattı

Mithat Ünal-İşadamı Haydar Kılıç davetlilere bir iftar yemeği verdi. Kılınç Tarımda verilen yemeğe Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Feridun Torunoğlu, Mersin Büyükşehir Koordinatörü, Mehmet Erdal Ünal ve yaklaşık bin 200 kişi katıldı. İftarda konuşan İşadamı Haydar Kıılıç bütün katılımcılara teşekkür etti. Kılıç konuşmasında verdiği ince detayda insani değerlerin halen ölmediğini gözler önüne serdi.

Bu Yemekteki İnce Detay İnsanlığımızı Hatırlattı

Mithat Ünal-İşadamı Haydar Kılıç davetlilere bir iftar yemeği verdi. Kılınç Tarımda verilen yemeğe Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Feridun Torunoğlu, Mersin Büyükşehir Koordinatörü, Mehmet Ünal Erdal  ve yaklaşık bin 200 kişi katıldı. İftarda konuşan İşadamı Haydar Kıılıç bütün katılımcılara teşekkür etti.
Kılıç konuşmasında verdiği ince detayda insani değerlerin halen ölmediğini gözler önüne serdi.  Konuşmasında 15 gün önce trafik kazasında yaşamını yitiren şoförü Ferudun Deniz’i iftar sofrasında anan Kılınç’ın duygusal anı iftara katılanları da etkiledi.  Kılıç konuşmasında, “Davetimize zahmet ettiniz geldiniz. Bizi onurlandırdınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum.
Bundan 15 gün önce bir şoför arkadaşımız Ferudun Deniz, amansız bir kazayla hayatını kaybetti. Kendisini Balıkesir’e yatakladık. Dualarımız onunla olsun. Allah rahmet eylesin.” Dedi.
Feridun Deniz (47)’in kullandığı  34 L 6239 plakalı tır, 77 AU 916 plakalı tıra arkasından çarpmıştı. Bozüyük-Bursa karayolunda meydana gelen  kazada sürücü Feudun Deniz olay yerinde yaşamını yitirmişti. İftar programı dualarla sona erdi.