EĞİTİM
Giriş Tarihi : 29-12-2020 10:53   Güncelleme : 29-12-2020 10:56

Bu Kalemler Göz Kamaştırıyor

Haber Merkezi-Yaklaşan yeni yıl için ‘kaliteli ve kalıcı bir hediye’ alternatifi arayanlar, Faber-Castell’in, Fine Writing dolma kalemleri ile bu arayışlarına son verebilecekler.

Bu Kalemler Göz Kamaştırıyor

Haber Merkezi-Yaklaşan yeni yıl için ‘kaliteli ve kalıcı bir hediye’ alternatifi arayanlar, Faber-Castell’in, Fine Writing dolma kalemleri ile bu arayışlarına son verebilecekler. Faber-Castell Fine Writing dolma kalemleri, farklı detaylarla zenginleştirilmiş şık tasarımları,  sundukları kullanım rahatlığı ve birbirinden güzel renk alternatifleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Her biri çok şık hediye kutusu içinde sunulan Faber-Castell Fine Writing dolma kalemleri, yazı yazmayı ‘vazgeçilmez bir keyfe’ dönüştürüyor.
e-Motion Pure Black, siyah anotlanmış alüminyum gövdesi ve burma süsü işlemeli özgün tasarımıyla tüm bakışları üzerine topluyor. e-Motion Pure Black’in dikkat çeken bu tasarımına ise yüksek kaliteli paslanmaz çelik uç ve krom kaplı cilalanmış kapak, ön-arka uçlar gibi kaliteli detaylar eşlik ediyor. Ondoro Ahşap gölgelendirilerek şekillendirilmiş meşe ağacı gövdesiyle doğal malzemenin güzelliğini dolma kaleme taşıyor.  Ondoro Ahşap’ın şık tasarımı, yüksek kaliteli paslanmaz çelik uç, yaylı metal klips ve krom kaplı cilalanmış kapak, ön-arka uçlar ile tamamlanıyor.  İnce ve zarif dizaynıyla farklılaşan Neo Slim, siyah lake metal gövdesi ve yaylı metal klipsiyle, dolma kalemde ‘minimal bir şıklık’ arayanlar için tasarlandı.