KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 23-10-2020 07:29   Güncelleme : 23-10-2020 08:06

Bu fotodaki İnce Ayrıntı

Mithat Ünal-Anamur Belediyesi önünde tarihimizin imzasını taşıyan üç bayrak... Bu manzara hepimizin göğsünü kabartıyor. Peki bir ayrıntı ilginizi çekmiyor mu?

Bu fotodaki İnce Ayrıntı

Mithat Ünal-Anamur Belediyesi önünde tarihimizin imzasını taşıyan üç bayrak... Bu manzara hepimizin göğsünü kabartıyor. Peki bir şey ilginizi çekmiyor mu?

Yılların özlemini yansıtan bu manzara, 46 yıllık KKTC zaferinin bir kez daha tescillendiği, 30 yıllık işgal altındaki Ermenistan işgaline karşı Kardeş Devlet Azerbaycan'ın zaferi... Diğeri ise, Turan'ın yıllarca esaret altına almaya çalışan Dünya emperyalizmine karşı dimdik duran Türkiye Cumhuriyeti'nin birleştirici gücünü gösteren Şanlı Türk Bayrağımız...   İşte bu üç bayrağın böyle duruşu bizim onur ve gurur kaynağımız. Bu görüntü için şehit olan, gazi olan vatan evlatlarımıza, yürekleri yanan şehit anne-babalarına sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah varlığımızı ve birliğimizi daim kılsın. Anamur Belediyesine bu güzel görüntüyü münasip gören Belediye Başkanı Sayın Hidayet Kılınç ve uygulayıcı ekibe teşekkür ederiz.