GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-05-2021 15:15   Güncelleme : 02-05-2021 15:15

Bozyazı’nın Mermer Ustası Covıd-19’a Yenildi

Mithat Ünal-Bozyazı’nın tanınmış mermer atölyesi Ünallar Mermer’in sahibi ve Gelecek Partisi Bozyazı İlçe Başkanı Yusuf Ünal’ın babası  Soner Ünal Covıd-19’a yenildi. Anamur Ekspres Gazetesi olarak öncelikle Soner Abi’ye Allah’tan Rahmet, Yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyor bu korona belasının bütün insanlığın üzerinden kaybolup gitmesini temenni ediyoruz.  

Bozyazı’nın Mermer Ustası Covıd-19’a Yenildi

Mithat Ünal-Bozyazı’nın tanınmış mermer atölyesi Ünallar Mermer’in sahibi ve Gelecek Partisi Bozyazı İlçe Başkanı Yusuf Ünal’ın babası  Soner Ünal Covıd-19’a yenildi. Bir süredir kokonadan dolayı tedavi gören Soner Abi’nin bu kaybını oğlu Yusuf Ünal kamuoyu ile paylaştı. 
Ünal Sosyal Medya Sayfası’ndan yaptığı paylaşımda; “Covit19 Hastalığından Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
Bu Süre Zarfında Arayan, Mesaj Atan, Gelen, Gelemeyip Ama Gönlü Bizlerle Olan, Cevap Veremediğimiz Tüm Eş, Dost, Akraba, Arkadaş ve Arkasından Bir Fatiha Gönderen Herkese Ailem ve Şahsım Adına Sonsuz Teşekkür Ederim. Rabbim Taksiratını Affetsin, Yerin Yatağın Cennet Olsun, Allah Rahmet Eylesin Canım Babam.
Paylaşımında bulundu. Biz de Anamur Ekspres Gazetesi olarak öncelikle Soner Abi’ye Allah’tan Rahmet, Yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyor bu korona belasının bütün insanlığın üzerinden kaybolup gitmesini temenni ediyoruz.